Ünlü isimlerden Doğan Cüceloğlu paylaşımları - YeniHavadisYeniHavadis

7 Mart 2021 - 12:36

Ünlü isimlerden Doğan Cüceloğlu paylaşımları

Son Güncelleme :

18 Şubat 2021 - 9:44

1

Ünlü psikolog ve yazar Doğan Cüceloğlu, İstanbul Akatlar'da yaşadığı evinde hayatını kaybetti. Doğan Cüceloğlu'nun ilk belirlemelere göre düşme sonucu hayata veda ettiği belirtildi. 83 yaşındaki Cüceloğlu'nun ölümü nedeniyle soruşturma başlatıldı. Cüceloğlu'nun vefatı ünlüleri de yasa boğdu. Pek çok isim, üzüntüsünü sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımla dile getirdi.

2

CEYDA DÜVENCİ "İçim yangın... Bir anneannemde bir de dayımda böyle yandı... Ah Doğan Cüceloğlu ah..."

3

DOĞA RUTKAY "Canım hocam... Kıymetli hocam... Sizinle ne güzel ne önemli konular için buluşmuştuk 'Masa' programımda... Sizi ilk davet ettiğimde bir daha hiç ara vermeden görüşeceğimizi biliyordum. Doğrusu sizin gibi değerli biri az bulunurdu. Son kitabınızı içindeki yazıyla gönderdiğiniz ve sevincinizi benimle paylaştığınız için sonsuz mutluyum. Sizi kaybetmek büyük bir acı şimdi kalbimde... Cennet mekanınızda huzurla uyuyun."

4

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN "Prof. Dr. Doğan Cüceloğlu, kitaplarını severek okuduğum psikolog bilim insanı... Öğrendiklerim için minnettarım hocam. Yattığınız yer nur olsun."

5

GONCA VUSLATERİ "Başımız sağolsun. Mekanı cennet olsun. 'İçimizdeki Çocuk'ların sesini kaybettik. Hepimizin sessizliğini bozan bir cesur yürekti kitabınız. Uykuları kaçıran aile ortamlarında bir küçük beyaz mum olmuştu cümleleriniz. Hiç unutulmayacaktır yoldaşlığınız.İyi ki dokundunuz hayatlarımıza... Sevenlerine sabır diliyorum."

6

ÇAĞLA ŞIKEL "Daha bu sabah sesiniz kulağımdaydı. Günümü aydınlatmıştı öğütleriniz. O kadar sever sayardım, benim için o kadar kıymetliydi. O kadar başkaydı ve onu o kadar çok severdim ki kendisini... Bilirdi niye onu bu kadar çok sevdiğimi... Sizi çok özleyeceğiz hocam çok üzgünüm."

7

GÜLBEN ERGEN "Benim değerli büyüğüm, hocam, yolum, dostum, ağabeyim, ışığım benim... Sesi kulağımda, öğütleri hep baş ucumda kalacak... Ailesine, okurlarına sabır dilerim... Başımız sağ olsun."