Transfer haberleri | Galatasaray'da son dakika! Kamil Jozwiak ve Jakub Moder... - YeniHavadisYeniHavadis

26 Ekim 2020 - 13:23

Transfer haberleri | Galatasaray’da son dakika! Kamil Jozwiak ve Jakub Moder…

Son Güncelleme :

25 Ağustos 2020 - 20:48

129 views
1

Galatasaray'da son dakika gelişmesi... Sarı Kırmızılı takım Lech Poznan'da forma giyen Kamil Jozwiak ve Jakub Moder'i transfer etmek için kulübüyle görüşmelerine başlamış fakat ilk görüşmelerden olumlu sonuç alamamıştı. Galatasaray Jozwiak ve Moder için yeni bir hamle yaptı. İşte detaylar...

2

Galatasaray'da yeni sezon hazırlıkları tüm hızıyla devam ederken bir yandan transfer çalışmaları da sürüyor.

3

Takımdan ayrılması beklenen Babel ve Belhanda'dan gelecek para ile transfere şekil verecek Galatasaray'da iki oyuncunun takımdan ayrılması için teklif veren kulüpler ile görüşmeler devam ediyor.

4

Galatasaray'da Feghouli'nin ise takımda kalması bekleniyor. Teknik direktör Fatih Terim'in tüm planlarını Cezayirli yıldızın üzerine kurduğu gelen haberler arasında...

5

Geçtiğimiz sezon Club Brugge'a kiralanan Diagne ve sakatlığı sebebiyle ligin büyük bir bölümünde takımdan uzak kalan Luıyindama'nın geri dönüşüyle rotasyonunu artıran Cimbom, takımdan ayrılan Mariano'nun yerini de Olympiakos'tan ayrılan Omar'la doldurdu.

6

İstanbul'a gelip takımla birlikte çalışmalara başlayan Norveçli futbolcu çalışkanlığı ile teknik heyetin beğenisini topladı. Galatasaray'da artık gündem orta saha ve kanat transferi...

7

Galatasaray’da orta saha için harekât resmen başlıyor... Sarı-Kırmızılılar, bir süredir gündemde olan Jakub Moder ve Kamil Jozwiak transferini bitirmek amacıyla Polonya’ya çıkarma yapacak.

8

Cim Bom’un bu transfer sürecinde işi bir hayli zor görünüyor. Özellikle Moder’le Leipzig’in de ilgilenmesi, genç oyuncunun piyasasını yükseltiyor.

9

Galatasaray, 21 yaşındaki futbolcuyu satın alma opsiyonuyla kiralamaya çalışırken, Leipzig’in doğrudan bonservisle işi bitirmek istemesi, kulübü Lech Poznan’ın da iştahını kabarttı.

reklam
10

Sarı-Kırmızılı yönetimin Polonya’ya temsilci gönderme sebebi de, zora giren sürece daha somut adımlarla ve bire bir görüşmelerle dahil olabilmek.

11

Maliyeti daha yüksek Leipzig devreye girene kadar Moder’in Galatasaray’a yeşil ışık yakmış olması da, Aslan’ın iştahını kabartan bir diğer unsur. Gündemdeki diğer Polonyalı Jozwiak için de aynı görüşmede gerekli girişimler yapılacak.

reklam
12

Genç yıldızın maliyeti, takım arkadaşı Moder’e göre daha yüksek. Sarı-Kırmızılılar kiralama talebinin Poznan cephesinde uygun görülmemesi ihtimaline karşılık yeni bir formülü de hazır tutuyor.

13

Çok önemli bir yatırım Şu sıralarda Belhanda, Feghouli, Babel gibi yıldızlarını satma ihtimali bulunan Sarı- Kırmızılılar, buradan gelecek paralarla hem Kamil Jozwiak’ın hem de Jakub Moder’in doğrudan bonservislerini alma seçeneği üzerinde duruyor.

14

İki genç yıldız hem saha içi hem de gelecek açısından önemli bir yatırım olarak görülüyor. Ancak Polonya kulübünün Moder ve Jozwiak için ne kadar bonservis talep edeceği, bu hafta yapılacak görüşmeden sonra netleşecek.