Transfer Haberleri | Fenerbahçe'de ayrılık depremi! Tek tek çağırıyor... - YeniHavadisYeniHavadis

26 Eylül 2020 - 17:16

Transfer Haberleri | Fenerbahçe’de ayrılık depremi! Tek tek çağırıyor…

Son Güncelleme :

04 Eylül 2020 - 20:25

20 views
1

Transfer dönemine hızlı bir giriş yapan Fenerbahçe, bombaları art arda patlatarak tüm dikkatleri üzerine çekmişti.

2

Caner Erkin, Gökhan Gönül, Sosa, Novak, Mert Hakan Yandaş gibi isimleri renklerine bağlayan Fenerbahçe'de kadro iyiden iyice şişti.

3

Sarı-Lacivertliler'de ilk etapta gözden çıkartılan oyuncular Sadık Çiftpınar, Nabil Dirar, Tolgay Arslan, Allahyar ve Miha Zajc. Belözoğlu'nun, bu isimlerle bizzat görüşmeler gerçekleştirerek artık kadroda düşünülmediklerini, yeni kulüp bulmaları gerektiğini söyleyeceği kaydedildi.

4

Emre, bu görüşmelerde Fenerbahçe'nin kendileri için belirlediği bonservis miktarını da açıklayacak. Bu isimlerden Allahyar kiralık olarak gönderilecek. Yakın zamanda Sarı-Lacivertliler'den peş peşe ayrılık haberleri gelmesi ihtimali yüksek.

5

Alpaslan'a karşılık Sadık ve 500 bin Euro Her ne kadar son dönemde adı gündemden düşse de Fenerbahçe, Alpaslan Öztürk'ten vazgeçmiş değil.

6

Dirar'ı gözden çıkartan Sarı-Lacivertliler, sağ bekin yanı sıra stoper ve orta sahada da oynayabilen Alpaslan için yeniden girişimlerde bulunacak. Özellikle Emre Belözoğlu, Alpaslan'ın transferini çok istiyor.

7

7 yaşındaki futbolcu için İzmir ekibine Sadık Çiftpınar'ın yanı sıra 500 bin Euro teklif edileceği öğrenildi. Göztepe'nin tavrına göre teklif değiştirilebilir.