Transfer Haberleri | Domagoj Vida'yı resmen duyurdular! Yeni takımı... - YeniHavadisYeniHavadis

24 Eylül 2020 - 21:31

Transfer Haberleri | Domagoj Vida’yı resmen duyurdular! Yeni takımı…

Son Güncelleme :

04 Eylül 2020 - 20:26

22 views
1

Harcama limiti konusunda sıkıntılı günler geçiren Beşiktaş'ta yönetimin yüksek maliyeti yüzünden takımdan göndermeyi planladığı Vida için flaş gelişme yaşanıyor.

2

Bir yandan özellikle forvet konusunda transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, diğer yandan da yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor.

3

"TRANSFER YAPMAMIZ ZOR" Bu nedenle geçtiğimiz günlerde açıklama yapan Başkan Ahmet Nur Çebi, Limit sıkıntısı çözülmeden transfer yapmamız zor. Adımız limitçi başkana çıkmış, limiti ben koymadım ki... TFF'nin verdiği limitler var, bu limitler tutmayınca getirdiğiniz oyuncuları tescil etmiyorlar" itirafında bulunmuştu.

4

Transfer yapabilmesi için takımda bulunan yüksek maliyetli oyuncuları elden çıkarmayı planlayan yönetime güzel haber İtalya'dan geldi.

5

VİDA İTALYA YOLCUSU Çizme basınında yer alan habere göre Beşiktaş'ın başarılı savunma oyuncusu Domagoj Vida için Beşiktaş'a iki farklı takımdan teklif geldi.

6

PARMA ÇOK CİDDİ Serie A'da mücadele eden Genoa ve yeni bir yapılanma içerisindeki Parma'nın Beşiktaş'ın Hırvat stoperi için teklif yaptığı öne sürüldü.

7

İtalya'da birçok takımın radarında olan Vida için gelen en ciddi teklifin Parma tarafından yapıldı öğrenilirken, bonservis konusu ise henüz netlik kazanmadı.