Survivor'da konseyde ilginç anlar! Ayşe'den flaş hamle - YeniHavadisYeniHavadis

3 Mart 2021 - 23:20

Survivor’da konseyde ilginç anlar! Ayşe’den flaş hamle

Son Güncelleme :

11 Şubat 2021 - 11:10

1

Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunuğu Survivor, 2021 yılında ünlüler-gönüllüler formatıyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Her haftasonu dokunulmazlık mücadelesinin yaşandığı Survivor'da dün haftanın ikinci eleme konseyi yapıldı.

2

KONSEYDE İLGİNÇ DAKİKALAR İlk oyunun ünlülerin kaybettiği yarışmada potaya giden isim Doğan olmuştu. 7 Şubat Pazar akşamı da dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler ada konseyinde içlerinden bir kişiyi eleme adayı olarak gösterdi.

3

Survivor'da ikinci eleme adayı çıkaran Gönüllüler takımında büyük farklılıklar ortaya çıktı. 3 oy Hanzade'ye 3 oy da Baran'a çıktı. Her şey son oya kaldı.

4

İKİNCİ ELEME ADAYI HANZADE OLDU Son oy ise Hanzade'ye çıktı. Hanzade adının açıklamasından sonra yaptığı açıklamada, "Kalbimden geçeni sorarsanız bu hafta gerçekten performansımın en iyi noktasına geldiği birkaç gün yaşadım. Gideceksem de o hafta bu hafta olsun istemiyorum" dedi.

5

Ancak konsey öncesi Ayşe'nin geçtiğimiz hafta yedeklerden gönüllüler takımına katılan Aleyna Çalışkan'a yaptığı teklif herkesi şaşırttı.

6

AYŞE'DEN ALEYNA ÇALIŞKAN'A TEKLİF Konsey başlarken, Aleyna'yı yanına çağıran Ayşe, eğer Hanzade'yi yazmazsa kendinin eleme adayı çıkacağını takım arkadaşına söyledi. Bu görüntüler sosyal medyada da bir hayli konuşuldu.

7

Performansı son zamanlarda yükselen Hanzade'nin beşte beş yaptığı günde potaya gitmesi ve Ayşe'nin kulis yapması bazı izleyicileri kızdırırken, bazıları da genele bakıldığında Hanzade'nin başarılı bir yarışmacı olmadığı ve gitmesi gerektiğini savundu.

8

"PERFORMANSI DÜŞÜK OLAN GİTSİN" Öte yandan geçtiğimiz haftalarda da kaybettikleri oyun sonrası Ayşe ve Aleyna Kalaycıoğlu, takımın yükünü taşımaktan yorulduklarını; Hanzade'nin bir sayı bile alamadığını konuşmuştu.