Survivor şampiyonu Cemal Can'dan sürpriz proje - YeniHavadisYeniHavadis

28 Ekim 2020 - 07:57

Survivor şampiyonu Cemal Can’dan sürpriz proje

Son Güncelleme :

01 Eylül 2020 - 14:05

19 views
1

Mustafa Ceceli, prodüktör Samsun Demir ile buluşarak Markalar Sokağı'nda bulunan La Petite Maison Restaurant'da yemek yedi. "Hayırlı olsun diyelim mi?" sorusuna gülümseyerek yanıt veren Ceceli, "Cemal Can'ı Survivor zamanından beri takip ediyorum. Kendisinin müzik üzerine hayalleri ve isteği var. Biz de bir araya gelerek güzel bir proje için toplantı yaptık" dedi.

2

"İÇİNDEKİ HEYECANI GÖRDÜM" Cemal Can için bir albüm yapacaklarını söyleyen Ceceli, tarih vermekten kaçınırken, "Bu daha ilk buluşmaydı ama Cemal Can'ın içindeki isteği ve heyecanı gördüm. Güzel bir iş çıkacağını düşünüyorum. Onun için arayı fazla açmadan kısa sürede projemizi yaparız" ifadelerini kullandı.

3

"HAYALİM MÜZİK YAPMAK" Muhabirlerin sorularını yanıtladığı sırada hayranlarının fotoğraf isteğiyle karşılaşan Cemal Can, kimseyi kırmayarak sevenleri ile öz çekim yaptı. Survivor şampiyonu, "Gerçekten çok heyecanlıyım. Benim hayalim müzik yapmak, Mustafa Ceceli ve Samsun Demir ile buluşarak bu hayalime yaklaşmış olmak beni mutlu ettiği kadar heyecanlandırıyor da" dedi.

4

Yarışma sonrası hayatının nasıl değiştiğinin sorulması üzerine Cemal Can, "Aslında önceki hayatıma devam ediyorum, çok bir değişim yok. Değişen tek şey artık çok kişi beni tanıyor ve benimle fotoğraf çekilmek istiyor. Ben onları tanımasam da onların bu isteği beni çok mutlu ediyor" şeklinde konuştu.

5

Kısa süren röportaj sonrası vedalaşan ikili, ayrı ayrı alışveriş merkezinden ayrıldı.