Son dakika | Tolgay Arslan İtalya'da gündem oldu - YeniHavadisYeniHavadis

30 Ekim 2020 - 22:07

Son dakika | Tolgay Arslan İtalya’da gündem oldu

Son Güncelleme :

21 Eylül 2020 - 6:22

1

Yeni sezon planlamasında yüksek ücret alan futbolculardan indirime gitmelerini isteyen, bazı futbolcularla ise yollarını ayıran Fenerbahçe'de Tolgay Arslan ile yeni sezon için anlaşma sağlanmamıştı.

2

Yüksek rakam aldığı için sarı-lacivertli ekiple yollarını karşılıklı olarak ayıran Tolgay Arslan, İtalya Seri A ekiplerinden Udinese ile anlaşmıştı.

3

DÜRÜM OLAYI GÜNDEM OLDU Beşiktaş ve Fenerbahçe formaları giyen son olarak İtalya Serie A takımlarından Udinese'ye transfer olan Tolgay Arslan, İtalyan basınında da gündem oldu.

4

DÜRÜM OLAYI MANŞETLERDE İtalyan medyası, son dönemde etkili bir futbol oynayamayan Tolgay Arslan'ın Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş'le yaşadığı dürüm olayını manşetlerine taşıdı.

5

Yapılan haberlerde, Tolgay'ın önemli bir yetenek olduğundan bahsedilse de son dönemde etkili olamadığı bilgisine de yer verildi. İtalyanlar haberde ayrıca Udinese'nin, Tolgay'ın eski formuna dönmesi için bir umut olduğunu ifade etti.

6

TOLGAY'DAN DÜRÜM AÇIKLAMASI GELMİŞTİ Konuyla ilgili Tolgay Arslan, "Beşiktaş taraftarına küçük bir mesaj söylüyorum, o maçta ne dürüm ne de başka bir şey yedim. Tabii bu, bazı Beşiktaşlıların işine yaradı.

7

Bu konuyla ilgili hiç konuşmadım ama bu konuyu burada kapatıyorum. Tabii ki bu dönüşten sonra başka bir şeyler de yapabilirdim. Ancak dediğim gibi orada ne dürüm ne de başka bir şey vardı." ifadelerini kullandı.