Son dakika... Nihat Hatipoğlu kötü haberi verdi! 'Korona tanısı ile tedavi görüyorum' - YeniHavadisYeniHavadis

29 Ekim 2020 - 01:46

Son dakika… Nihat Hatipoğlu kötü haberi verdi! ‘Korona tanısı ile tedavi görüyorum’

Son Güncelleme :

25 Ağustos 2020 - 20:48

85 views
1

Son günlerde coronavirüs vaka sayısının artması ile birlikte Nihat Hatipoğlu'nun Facebook sayfasından yapılan paylaşımla birlikte hocanın hasta olduğu bilgisi paylaşıldı.

2

Daha önce sosyal medyadan yaptığı bilgilendirmede tedavisinin devam ettiğini ve sevenlerinden özel dua istediğini belirten Prof. Dr. Hatipoğlu koronavirüs olduğunu açıkladı.

3

Hatioğlu açıklamasında "Sevgili dostlar. Korona tanısı ile tedavi görüyorum. Evimde tedavi oluyorum. Sıkıntılı bir durum yok hamd olsun. Allah bana ve tedavi gören bütün hastalara şifa versin. Arayan, dua eden bütün dostlara teşekkür ederim. Allah hepinizi korusun" dedi.

4

CİĞERLERİNDEN RAHATSIZ OLDUĞU İDDİA EDİLMİŞTİ Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'nun ciğerlerinde rahatsızlık olduğu tespit edildi. Prof. Dr. Hatipoğlu'nun coronavirüse yakalandığı iddiası hakkında açıklama da geldi.

5

PEKİ AMA NİHAT HATİPOĞLU KORONA MI? Sosyal medyada Nihat Hatipoğlu’nun coronavirüse yakalandığı iddiaları gündeme geldi. ‘Nihat Hatipoğlu’ etiketi ile paylaşımda bulunan pek çok kişi, ünlü ilahiyatçının coronavirüse yakalandığını iddia ederken; destek mesajları da paylaştı.

6

SOSYAL MEDYADA YAYILDINihat Hatipoğlu ile ilgili sosyal medyada koronavirüs olduğuna dair iddialar ortaya atıldı. İddialar ardından Nihat Hatipoğlu'nun sosyal medya hesabından ise bir paylaşım yapıldı

7

DUALARINIZI RİCA EDİYORUZNihat Hatipoğlu'nun resmi Facebook hesabından yapılan paylaşımda “Dostlar rahatsızım. Tedavi devam ediyor. Özel dua istiyorum bu akşam” ve “Ya şafi Hocamız tedavi görüyor. Duanızı rica ediyoruz.” açıklamasına yer yerildi. Covid-19'a yakalandığı iddia edilen Nihat Hatipoğlu'nun ciğerleriyle ilgili bir sorun yaşadığı öğrenildi.

8

YAYILAN HABERLERE İTİBAR ETMEYİNİZNihat Hatipoğlu'nun oğlu Osman Hatipoğlu babasının durumuyla ilgili açıklama yaptı: "Dostlar çok soran oldu. Hocamızın rahatsızlığı Covid-19 olup olmadığı belli olmadığı için kesin bir şey söylemiyoruz.