Son dakika haberleri - Forvet transferinde son viraj! Aboubakar... - YeniHavadisYeniHavadis

25 Ekim 2020 - 19:38

Son dakika haberleri – Forvet transferinde son viraj! Aboubakar…

Son Güncelleme :

23 Eylül 2020 - 4:52

1

SERDAR SARIDAĞ Sağ bekte Nazım Sangare için Antalyaspor ile anlaşamayan ve bu nedenle savunmanın sağına yapılacak takviyeyi ikinci plana atan siyah-beyazlılar, heyecanla beklenen forvet transferini en kısa sürede sonuçlandırmak üzere düğmeye bastı.

2

Teknik patron Sergen Yalçın’ın çok istemesi nedeniyle Nikola Kalinic üzerinde yoğunlaşan yönetim, Hırvat golcünün kulübü Atletico Madrid’in parasal konularda geri adım atmaması yüzünden adeta köşeye sıkıştı.

3

 Vincent Aboubakar hatta Mario Balotelli dosyasını bile yeniden açmayı düşünen siyah-beyazlılar, golcü işini noktaladıktan sonra sağ bek transferine ağırlık verecek.

4

Newcastle United forması giyen DeAndre Yedlin başta olmak üzere birçok yabancı ismi listesine dahil eden Beşiktaşlı idareciler, sağ beki kiralık olarak olmaya çalışacak.

5

Öte yandan Nazım Sangare transferi gerçekleşmediği için yabancı kontenjanı problemi yaşayacak olan siyah-beyazlılar, Ajdin Hasic’i kiralamayı ise düşünmüyor.

6

Bosna Hersekli genç yıldızdan çok umutlu olan yöneticiler, yabancı kontenjanında yer açmak için gerekirse farklı bir yabancıyla yolları ayırmanın hesaplarını yapıyor.