Sharon Stone'dan kafa karıştıran aşk paylaşımı - YeniHavadisYeniHavadis

27 Şubat 2021 - 23:51

Sharon Stone’dan kafa karıştıran aşk paylaşımı

Son Güncelleme :

18 Şubat 2021 - 9:45

1

'Altın Küre' ödüllü oyuncu Sharon Stone, flörtleşmekten bıktığını ifade ederek, "Erkeklerin kadınlarla aynı noktada olduğunu düşünmüyorum" demişti.

2

Ünlü oyuncu, sevgilisi olduğu iddia edilen Olivier Rousteing ile bir paylaşımda bulundu. Oyuncunun, paylaşımının altına "Sevgililer Günü'nü kutlarım" notunu düşmesi dikkat çekti.

3

62 yaşındaki ünlü oyuncunun 27 yaş küçük modacı ile bu paylaşımı sosyal medyada tartışma yarattı. Sharon Stone'un özel yaşantısı merak konusu oldu.

4

'Temel İçgüdü' (Basic Instinct) filmiyle hafızalara kazınan Sharon Stone, flörtleşmekten bıktığını ve yalnız olmaktan memnun olduğunu dile getirmişti.

5

Stone, şu ifadeleri kullanmıştı; "Samimiyetsiz ve zamanıma değmeyecek insanlar buluyorum. Yalnızken, çocuklarımla ve arkadaşlarımla vakit geçirirken daha çok eğleniyorum. Bir başka çocuğa ihtiyacım yok. Samimiyetsizlik ve saçmalık istemiyorum, oyun oynamak istemiyorum. Erkeklerin kadınlarla aynı noktada olduğunu düşünmüyorum."

6

'EN İYİ ÖPÜŞEN AKTÖR' Sharon Stone, kırk yıllık kariyeri boyunca beyazperdede başrol oyuncuları arasında iki kez Oscar kazanan Robert De Niro'nun 'en iyi öpüşen' aktör olduğunu söyledi.

7

İkili, 1995 yapımı Casino filmde rol almıştı. Sharon Stone, sinema dünyasındaki şöhretini 34 yaşında 'Temel İçgüdü' filmiyle kazandı.