Şevval Şahin ve Yiğit Marcus Aral'dan köşk açıklaması - YeniHavadisYeniHavadis

26 Ekim 2020 - 21:20

Şevval Şahin ve Yiğit Marcus Aral’dan köşk açıklaması

Son Güncelleme :

25 Ağustos 2020 - 20:46

22 views
1

Bir ay önce Miami'den dönüp, Çeşme'de arkadaşlarıyla tatil yapan Miss Turkey 2018 güzeli Şevval Şahin ile sevgilisi Yiğit Marcus Aral, önceki gün Nişantaşı'ndaydı.

2

Eliyle yüzünü gizlemeye çalışırken objektiflere takılan model, yaptığı bu hareketi daha sonra, "Az önce restorandaydık. Oradan çıktık ve bu yüzden maskemizi takamadık" sözleriyle açıkladı.

3

Şevval Şahin ayrıca geçtiğimiz günlerde havuz kenarında güneşlenirken sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafların altına yapılan "Hayat sana güzel, ne boşsun" şeklindeki yorumlara da açıklık getirdi.

4

Pandemi döneminde Miami'de olduğunu söyleyen model, "Karantinada yapacak bir tek o vardı. Ben de deniz girip, güneşlendim. Benim zaten bir işim var, olumsuz eleştiriler motivasyonumu düşürmüyor. Birkaç ay daha Türkiye'deyiz, biraz Güney'den uzaklaştık daha çok İstanbul'dayız. Moda haftası var ona hazırlanıyorum. Olumsuz eleştiri her zaman olacaktır, yapacak başka bir şey yok" diye konuştu.

5

'KONFORLU OLSUN DİYE ORADAYIZ' Marcus Aral Yiğit ise Amerika'ya dönene kadar Rumelihisarı'nda sekiz odalı köşk kiraladıkları haberlerinin hatırlatılmasıyla, "Satın almadık, geçici olarak oradayız birkaç aylığına. Biraz malikane gibi oldu ama Miami'de de büyük evde oturuyorduk. Aynı konfor olsun diye tercih ettik" dedi.