Pınar Altuğ: Edepsizliğe tahammülüm yok! - YeniHavadisYeniHavadis

28 Ekim 2020 - 18:45

Pınar Altuğ: Edepsizliğe tahammülüm yok!

Son Güncelleme :

08 Ekim 2020 - 7:51

1

Yaz tatiline teknede devam eden ve birkaç günlüğüne İstanbul'a gelen Altuğ, balon müzesini gezerken karşılaştığı basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

2

Pınar Altuğ, “Burada bulunan balon müzesine bakmaya geldim. Aslında Su ile gelmeyi hayal ediyordum ama kendisi yok maalesef. Merak edip ben geldim onu da görüntülü arayıp göstermeyi düşünüyorum" dedi.

3

Oyuncu, kızının eğitimiyle ilgili sorulara, "Su’nun eğitimi gayet iyi gidiyor. Kendisi sabah erken saatlerinde hazırlanıp dersinin başına geçiyor. O yüzden çok gururlanıyorum. Şu anda özel hocalık bir durumumuz yok" şeklinde yanıt verdi.

4

'EDEPSİZ YORUMLARA TAHAMMÜLÜM YOK' Sosyal medyada kendisine gelen yorumlar hakkında da konuşan Altuğ, "Adaletli bir insanım biri haksızlık yaptığı zaman dayanamıyorum. Eşimle olan yaş farkı yorumları hiç umurumda değil. Gelen kötü yorumları aştık artık" dedi.

5

Altuğ, sözlerine, "Evlenirken kimseden izin istemedik ki biz. En başta ailelerimiz olumlu yaklaştı zaten gerisi umurumda değil. Biz birbirimizi sevdik evlendik. Ama gelen edepsiz yorumlara tahammülüm yok" diyerek devam etti.

6

'KENDİMİ HİÇBİR ZAMAN GİZLEMİYORUM' Instagram'dan paylaştığı fotoşoplu fotoğraflarıyla da çok konuşulan Altuğ, "Fotoşoplu fotoğraflar tabi ki de paylaşabilirim. Kendimi hiçbir zaman gizlemiyorum. Benim çok iyi fotoğrafçı tanıdıklarım var istesem çok farklı şeylerde yaparım. Ama inanın uğraşmıyorum. Neysem oyum" dedi.

7

Altuğ, "Ekrana ne zaman döneceksiniz?" sorusuna ise, "Instagram’da yaptığım canlı yayınlarım var şuan yemekle alakalı. Şu anda tek ben değilim korumam gereken bir ailem var. O yüzden set ortamına girmek istemiyorum. Tabii ki de ilerleyen zamanlarda neler olur bilemeyiz" yanıtını verdi.

8

MAKYAJSIZ POZUNU PAYLAŞMIŞTI Öte yandan geçtiğimiz günlerde makyajsız halini paylaşan Pınar Altuğ, bir kullanıcının "Yaptırmadığı estetik yok, ne doğallığı. Her zaman mükemmel görünmek zorunda değil elbette, ama 'doğal' demeniz komik" yorumuna verdiği yanıtla çok konuşulmuştu.

9

Altuğ, kullanıcıya cevap olarak "Rica etsem bir de estetiklerimi yazabilir misiniz? Arada unuttuklarım vardır belki..." yazmıştı.