Öncetasarruf Açıldı. - YeniHavadisYeniHavadis

26 Eylül 2020 - 18:27

Öncetasarruf Açıldı.

Önce Tasarruf; insanlarımızın öncelikli ihtiyaçlarını “faizsiz, vade farksız, hızlı, kolay ve en uygun maliyet” ile tasarruflarını yatırıma dönüştürerek karşılamasını sağlayan tasarrufa dayalı faizsiz finans sistemi kuruluşudur.

Öncetasarruf Açıldı.
Son Güncelleme :

20 Temmuz 2020 - 22:23

92 views

“Önceliklerin Karşılığını Bulduğu Yer: Önce Tasaruf…”

Önce Tasarruf; insanlarımızın tasarruflarını yatırıma dönüştürerek öncelikli ihtiyaçlarını “faizsiz, vade farksız, en güvenilir, en hızlı, en kolay ve en uygun maliyet” ile karşılamasını sağlayan Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans Sistemi (TDFFS) kuruluşudur.

İlk insandan günümüze; “beslenme, barınma, binek, birlikte yaşama ve birikim” insanoğlunun en öncelikli ve en önemli ihtiyaçlarındandır (5B Yasası). İnsanlarımız hayat mücadelesinin büyük çoğunluğunu, “beslenme, barınma ve binek” ihtiyaçlarını karşılayabilmek için verirler. Ve en çokta bu ihtiyaçlarını gidermek için para, finans arayışına girerler. Çünkü önceliği olan barınma (ev) ve binek (araba) ihtiyacının giderilmesi, ailede huzur ve mutluluk için olmazsa olmazların başında yer alır. Ancak karşılarına birçok engeller çıkar; faiz, vade farkı, gelir düzeyi ve kredi sorunu…

Çözüm mü?

Çözüm; insanlarımıza, faizsiz ve vade farksız finans seçeneği sunan Önce Tasarruf’un Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans Yöntemlerine dâhil olmak…

İnsanlarımızı tasarrufa yönlendirip, tahsil edilen Finansal Yatırım Tutarlarını organize ederek “sosyal dayanışmayı, toplumsal kaynaşmayı, ihtiyaç yükünü paylaşmayı ve ekonomik faydayı” artıran bu finansal model, gelir seviyesi ne olursa olsun insanlarımızın finansman ihtiyacına çözüm sunan kolay yöntemlere sahiptir.

Geçmişi, insanoğlunun finans ihtiyacının ortaya çıktığı ilk dönemlere kadar uzanan ve kendine özgü ilkeleri ve faaliyet yapısı ile herkesin ödeme gücüne göre faizsiz ve vade farksız finans seçeneği sunan tasarrufa dayalı bu sistemin, bireysel ve toplumsal manada ülkemize, insanlarımıza sağladığı ve sağlayacağı çok önemli faydalar vardır.

Çünkü bu finansal yöntemde, faiz ve vade farkı yok. Peşinat ve ara ödeme zorunluluğu yok. Ek maliyet ve ekstra ödeme yok. Herkes kendi ödeme gücüne göre hareket eder, şu kadar ödemek zorundasınız dayatması yok. Ödeyememe durumunda Tasarruf Sahiplerini mağdur eden uygulamalar yok. Kısacası diğer finansal çözümlerde yaşanan sorunların hiçbiri yoktur.

Bu nedenlerle sizleri, önceliklerinizi önceleyen, önceliğinizi önceliği kabul eden Önce Tasarruf ile tanışmaya, “ÖNCE tasarruf yaparak faizsiz finansa ulaşmaya” ve “yapılan tasarrufları da bir an ÖNCE yatırıma dönüştürmeye” davet ediyoruz. Çünkü birey, aile ve ülke olarak önceliklerimize kolayca ulaşmanın yolunun Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans Sistemine dâhil olmaktan geçtiğine inanıyoruz.

Hepimizin öncelikli ihtiyaçlarını karşılaması için “tasarruf” yapması önemli, tasarruflarımızı yatırıma çevirirken “doğru zemin, doğru zaman, doğru mekân, doğru yöntemler ve doğru kurumu (5 Doğru)” tercih etmesi çok daha önemlidir.

İnsanlarımız bu özellikleri taşıyan Önce Tasarruf “organizasyonu, garantisi ve finansörlüğünde” tasarruflarını yatırıma dönüştürerek elde ettikleri alım gücüyle karşılamakta zorlandıkları tüm maddi ihtiyaçlarını kolayca gideriyorlar. Tek başlarına tasarruf yaptıklarında hem VAKİT, hem NAKİT zararına uğrarken, Önce Tasarruf Yöntemlerini tercih ettiklerinde, hem VAKİTTEN hem de NAKİTTEN kar ediyorlar.

Müşterilerimiz Önce Tasarruf’un organizatörlüğü, garantörlüğü ve finansörlüğünde ihtiyaçlarını giderecek olmanın rahatlığını yaşarken bizler de bu yöntemlerle insanlarımızın önceliklerine kavuşmasına, temel ihtiyaçlarını gidermesine yardımcı olmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz.  

Hep birlikte; “ülkemiz insanlarına alternatif finansal hizmetler sunulmasına, reel sektörü daha fazla destekleyecek bir finans anlayışının gelişmesine, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi Projesi kapsamında İstanbul’un aynı zamanda bir Faizsiz Finans Merkezi haline gelmesine ve nihai olarak ülke ekonomisinin gelişmesine” katkı sağlamaktan onur duyuyoruz.

Önce Tasarruf’da; “önceliğimiz sizsiniz, öncelikleriniz de önceliğimiz” çağrımızı yineliyor, sizleri de öncelikleriniz beraberce karşılamaya, değeri paylaşmaya ve geleceğe umut taşımaya davet ediyoruz.

Gelin “tanışalım, konuşalım, anlaşalım, kazanalım, paylaşalım.”

EN ÇOK KAZANANLAR

 • ATSYH2.75 10.00%
 • MRSHL380.60 10.00%
 • VANGD4.73 10.00%
 • JANTS198.00 10.00%
 • TKURU777.70 10.00%

EN ÇOK KAYBEDENLER

 • HURGZ1.98 -10.00%
 • ARMDA66.00 -9.96%
 • AYCES102.10 -9.96%
 • SANFM8.07 -9.93%
 • MMCAS7.62 -9.93%

EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

 • GARAN7.17 2.28%
 • SISE7.07 3.51%
 • ASELS17.22 1.47%
 • AKBNK5.10 1.19%
 • KRDMD3.30 0.61%

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

DÖVİZ KURU

BIST100 1.124.17 % 0,41
DOLAR 7.6639 % 0,54
EURO 8.9199 % 0,20
BITCOIN 10.717.58 % 0,81
ÇEYREK ALTIN 749.64 % 0,12
GRAM ALTIN 462.06 % -0,03