Ölen kızının eski sevgiline sert çıktı: Bu ilişki onun hayatını bitirdi! - YeniHavadisYeniHavadis

31 Ekim 2020 - 19:29

Ölen kızının eski sevgiline sert çıktı: Bu ilişki onun hayatını bitirdi!

Son Güncelleme :

26 Ağustos 2020 - 21:56

33 views
1

İngiltere'de ekrana gelen ve milyonlarca kişinin izlediği Love Island (Aşk Adası) adlı yarışmanın sunuçusu Caroline Flack geçtiğimiz şubat ayında ölü bulunmuştu.

2

İntihar ettiği belirlenen 40 yaşındaki Flack'in eski sevgilisi model Lewis Burton ile karşı karşıya geleceği duruşma yüzünden bunalıma girdiği ve canına kıydığı ileri sürülmüştü.

3

YENİ SEVGİLİSİYLE TATİLE ÇIKTIFlack'ın mahkemelik olduğu eski sevgilisi Lewis Burton ise bir süredir kız arkadaşı Lottie Tomlinson ile birlikte Ibiza'da tatil yapıyor.

4

Çift, sık sık kaldıkları lüks otelin plajında ya da havuz başında romantik anlar yaşarken görüntüleniyor.

5

Lewis Burton ile Lottie Tomlinson, geçtiğimiz günlerde de yine böyle baş başa havuz kenarında baş başa otururken görüntülendi. Bu haberlerin basına yansıması ise Caroline Flack'in annesi Christine Flack'ın canını yaktı.

6

ANNESİ ESKİ FOTOĞRAFA YORUM YAPTIChristine Flack, kızının geçen yıl o dönemde sevgilisi olan Lewis Burton ile gittiği tatilde çekilen ve sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafa öfke dolu yorumlar yaptı.

7

Anne Christine Flack, bu eski fotoğrafa yaptığı bir yorumda, bu ilişkinin, kızının hayatını bitirdiğini ileri sürdü. Flack, yine aynı paylaşıma yaptığı bir başka yorumda da "Bunun silinmesini çok istiyorum" diye yazdı.

8

Lewis Burton ile uzun bir ilişki yaşayan Caroline Flack'ın ayrılığı ise olaylı olmuştu. İngiltere’nin en ünlü çöpçatanlık yarışması ‘Love Island’ı (Aşk Adası) sunan Flack, geçen yılın son aylarında Lewis Burton ile kavga etmişti.

9

Sevgilisinin başında lamba kırdığı iddiası üzerine dava açılmıştı. Burton, şikayetini geri çekmişti ancak ikilinin soruşturma kapsamında iletişim kurması yasaklanmıştı.

reklam
10

15 ŞUBAT'TA CANINA KIYDIBu gelişmenin ardından Flack, işinden kovulmuştu. Kariyerinin sonuna geldiğini düşünerek bunalıma giren Flack’in 4 Mart’taki duruşması yaklaştıkça gerilimi artıyordu.

11

Yanına onun için endişelenen bir arkadaşı taşındı. 15 Şubat'ta arkadaşı öğle saatlerinde markete gitti. Döndüğünde kapı açılmayınca endişelendi. Flack’in babasından yardım istedi. İkili eve girdiklerinde Caroline Flack'ın cansız bedeniyle karşılaştı.

reklam
12

'KALBİM KIRIK'Lewis Burton, kavgalı ayrıldığı sevgilisinin ölümünden bir gün sonra yaptığı bir sosyal medya paylaşımında, "Kalbim kırık, çok özel bir şeyler yaşadık. Söyleyecek kelime bulamıyorum. Çok büyük bir acı içindeyim. Seni çok özlüyorum" mesajını yazmıştı.

13

Lewis Burton, Caroline Flack'in ölümünden bir ay sonra yaptığı başka bir paylaşımda da onu özlediğini belirtip "Bir gün seni göremeyeceğimi ya da konuşamayacağımı asla düşünmemiştim" diye yazmıştı.