Nicole Scherzinger'den spor paylaşımı - YeniHavadisYeniHavadis

29 Kasım 2020 - 13:38

Nicole Scherzinger’den spor paylaşımı

Son Güncelleme :

26 Ekim 2020 - 6:51

1

42 yaşındaki şarkıcı Nicole Scherzinger, adeta yıllara meydan okuyor. Bunun en önemli nedeni de saatlerini egzersiz sırasında ter dökerek geçirmesi...

2

Scherzinger, bu konuda ise hiç yalnız kalmıyor. Rugby yıldızı olan sevgili Thom Evans da onunla birlikte spor yapıyor.

3

Ünlü çift, özellikle de corona virüs nedeniyle kapalı kaldıkları aylar boyunca birlikte spor yapıp bu sırada çektikleri videoları da sosyal medya hesaplarından paylaşıyor.

4

Çift, bu şekilde hem kendi formlarını korurken hem de takipçilerine bu konuda ilham vermeyi amaçlıyor.

5

Öte yandan ünlü şarkıcı, zaman zaman kendi de yoga yapıyor. Scherzinger, bu anları da takipçilerinin beğenisine sunuyor.

6

ABD'de 2000 yılında başlayan Popstars adlı yarışmaya katıldığında 22 yaşında olan Nicole Scherzinger, seçmelerde ünlü Whitney Houston şarkısı "I Will Always Love You"yu söyleyerek yarışmacı olarak seçildi. 2003'te sonlanan Popstars yarışmasını Nicole'ün de bir üyesi olduğu grup, "Eden's Crush" kazandı.

7

004 yılında Robin Antin'le tanışan Nicole Scherzinger, Robin Antin'den Pussycat Dolls adlı dans grubuna solist olarak katılması yönünde teklif aldı. Nicole, Edens Crush'tan ayrılarak Pussycat Dolls'a katıldığında 25 yaşındaydı.

8

009 Aralık ayında Amerikan şarkı yarışması "The Sing-Off"un jüri üyeliğini yapmıştır. Yarışmanın final kısmında Scherzinger, finalist grup Beelzebubs ile birlikte "You Don't Own Me" adlı şarkıyı seslendirmiştir.