Natalia Vodianova ile Antoine Arnault evlendi - YeniHavadisYeniHavadis

28 Ekim 2020 - 23:53

Natalia Vodianova ile Antoine Arnault evlendi

Son Güncelleme :

24 Eylül 2020 - 7:45

1

Moda dünyasının 'supernova' lakaplı Rus modeli Natalia Vodianova, bir süredir birlikte olduğu Fransız iş adamı Antoine Arnault ile Paris'te evlendi. 37 yaşındaki dört çocuk annesi Vodianova, mutluluğunu da sosyal medya hesabından paylaştı.

2

SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURDUÇiftin, corona virüs salgını nedeniyle düğün planlarını erteledikleri ve sonunda nikah yapmaya karar verdikleri belirtildi. Resmi olarak evlenen Vodianova ve Arnault, dini töreni ve düğünü de ileri bir tarihte yapacaklar.

3

DÜĞÜN İÇİN ANTALYA'NIN DA ADI GEÇMİŞTİRus basınına göre; ikilinin düğün için tercih ettikleri yer ise Antalya'ydı. Çiftin düğün için, yaşadıkları Fransa'da mekan baktığı ancak ağırlıklı olarak Antalya'da karar kıldığı ve organizasyon için de menajerlerini Türkiye'ye gönderdiği ileri sürülmüştü.

4

Natalia Vodianova ile sadece Fransa'nın değil dünyanın en zengin insanlarından biri olarak bilinen Antoine Arnault, 9 yıldır birlikte. Çiftin bu beraberlikten iki de çocuğu bulunuyor.

5

HAYATI PERİ MASALI GİBİRus model Natalia Vodianova, kelimenin tam anlamıyla bir peri masalının kahramanı. 37 yaşındaki Vodianova Rusya'nın Nizhny Novgorod kentinde dünyaya geldi. Babası o daha küçük yaştayken ailesini terk etti. Annesi canına dişine takıp ailesine bakmaya çalıştı. Hem Natalia'ya hem de otistik olan ve özel bir eğitime ihtiyaç duyan diğer kızına bakmaya çabaladı.

6

Natalia Vodianova da doğup büyüdüğü ve kıt kanaat geçindiği Rusya'nın Nizhni Novgorod kentinde pazarda meyve satarken keşfedildi. O sırada henüz 15 yaşındaydı. Modellik teklifini kabul edince de hayatı bir anda değişti. Üç ayda İngilizce öğrendi ve sonra Paris'e taşındı. Sonra da modellik kariyerinde hızla yükselmeye başladı. Natalia Vodianova ilk evliliğini İngiliz Justin Portman ile yaptı. Bu evlilikten üç çocuk sahibi oldu.

7

Vodianova'nın ilk evliliğinden üç, Arnault ile birlikteliğinden de iki çocuğu bulunuyor.