Merve Boluğur: Kraliçe gibi hissediyorum - YeniHavadisYeniHavadis

21 Ekim 2020 - 23:37

Merve Boluğur: Kraliçe gibi hissediyorum

Son Güncelleme :

17 Eylül 2020 - 12:20

1

Yaklaşık iki ay önce hayranı olan sanat direktörü Burak Dayı ile sürpriz bir aşka yelken açan ancak bu ilişkisinde de mutluluğu bulamayan Merve Boluğur, 33 yaşına girdi.

2

Son dönemde sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken oyuncu, doğum günüyle ilgili bir mesaj yayınladı.

3

Havuzda çekilen bir pozunu yayınlayan Boluğur, Instagram'da şu mesajı yayınladı: "Geçmiş yok! Anın farkındalığında, gelecek vizyonumda fakat her şey teslimiyette. Her şeye kabul. Kraliçe gibi hissediyorum. Giderek daha da sevmeyi keşfediyorum. Kendimi, anlıyorum, hak veriyorum, okşuyorum, gülüyorum kendi kendime kahkalarca."

4

"Zihnim biraz daha özgürleşiyor. Coşkuya dalıp, hüzne izin verip, aşka açık. Derin duygular ne de olsa bizim işimiz. Bildiğimizi okumak da yolumuz. Annemin deyimiyle: Bir rüzgar gülüyüm ben. Bana göreyse bir yolcuyum, öğreniyorum devam ediyorum akışa uygun."

5

"Çok teşekkür ederim Yaradan'a çok şanslı bir kadınım. İç huzur sağladığı ve kolaylaştırdığı için. Niyetlerimin bir bir gerçekleştiği fakat onlarsız da iyi olan Merve'ye aferin. Daha iyi seylere hep. Her birimiz güzel bir hayatı hak ediyoruz. Aşkla, keyifle, çılgınca iyi ki doğdum."

6

Burak Dayı ile yeni bir aşka yelken açan oyuncu, sık sık sosyal medya paylaşımlarıyla aşkını haykırıyordu. İkili, geçtiğimiz günlerdeçiftin yolları ayrıldı.