MasterChef'te bu hafta kim elendi? 2020 MasterChef'e veda eden isim belli oldu! İşte elenen isim... - YeniHavadisYeniHavadis

21 Ekim 2020 - 01:56

MasterChef’te bu hafta kim elendi? 2020 MasterChef’e veda eden isim belli oldu! İşte elenen isim…

Son Güncelleme :

25 Ağustos 2020 - 20:45

91 views
1

MasterChef 2020'ye veda eden isim dün akşam ekrana gelen bölümün ardından belli oldu. Masterchef'te eleme oyunu iki etaptan oluştu. İlk oyunda başarılı olan 3 tabak arkadaşlarının yanına balkona çıkmaya hak kazanırken son üç isim ise şefler tarafından yapılan bir yemek konusunda hünerlerini sergiledi. Yapılacak olan son yemeği en kötü yapan isim ise dün akşam MasterChef'e veda eden isim oldu. MasterChef 2020'nin ilk eleme oyununda ilk etapta marketten alınacak ürünler ile özgün bir yemek çıkarmaları yarışmacılardan istendi.

2

MASTERCHEF İLK ELEME TURUNDA KİMLER SON 16'YA KALDI?MasterChef'te bu sezon getirilen yenilik ile eleme adayları tek yarışma ile değilde iki yarışmanın ardından MasterChef rüyasına veda ediyor. İlk etapta en iyi yemeği yapan 3 isim bu hafta elenmekten kurtulurken son üç isim ise bir oyun daha oynamak zorunda kaldı. Şefler tarafından marketten alınan yemekler ile özgün bir çalışma yapılması istenen turda en başarılı tabağı yapan isim Eray Aksungur oldu.

3

Eray'ın ardından yaptığı tabak ile şefleri etkilemeyi başaran bir diğer isim ise Duygu oldu.

4

Duygu'nun ardından en başarılı 3. tabağı yapan isim ise Ayyüce oldu ve MasterChef'te yollarına devam etme şansı elde ettiler. Şefler ilk etabın üçüncü olan ismini belirlerken oldukça zorlandıklarını ifade ettiler Celal ve Ayyüce arasında gidip geldiklerini ve Ayyüce'nin yaptığı dokunuşların bir adım öne geçirdiğini ifade ettiler

5

MASTERCHEF'TE SON ÜÇ İSİMDEN YARIŞMAYA KİM VEDA ETTİ?Celal, Esra ve Sedat'ın son üçe kaldığı son oyunda Somer Şef tarafından üç isme verilen yemek Ciğer Sarma oldu.