MasterChef'te Acun Ilıcalı sürprizi! Aniden stüdyoya girdi - YeniHavadisYeniHavadis

23 Ekim 2020 - 12:15

MasterChef’te Acun Ilıcalı sürprizi! Aniden stüdyoya girdi

Son Güncelleme :

20 Temmuz 2020 - 21:36

52 views
1

'MasterChef'in 19 Temmuz tarihli 3. bölümünde stüdyoda Acun Ilıcalı sürprizi yaşandı. Şefler, yarışmacılardan Deniz Aktuğ'un yaptığı yemeği tattığı sırada stüdyoya birden Acun Ilıcalı girdi.

2

Acun Ilıcalı'nın stüdyoya girmesiyle hem şefler hem de yarışmacı Deniz büyük şaşkınlık yaşadı.

3

Ilıcalı, "Kanalda toplantıydım. 'Miami'den yarışmacı var' dediler apar topar buraya geldim" dedi. Ilıcalı'nın şeflerle el sıkışmaması ve dirsek vurarak selamlaşması da dikkat çekti.

4

'YEMEĞİN TADINA BAKTI' Acun Ilıcalı, daha sonra ise yarışmacının yaptığı yemeklerin tadına baktı. Miami'de yaşayan ve restoran işleten Deniz Aktuğ'un midyeli yemeğini çok beğenen Ilıcalı, "Bunu yapanın güzel şeyler yapabileceğini düşünüyorum. Risk almış ve riski alanları severim. Ekmek muhteşem olmuş" dedi.

5

Ancak şeflerden Mehmet Yalçınkaya, "Senden daha iyileri var. Seni düellolarda görmek istemiyorum" sözleriyle olumsuz oy kullandı.

6

Danilo Zanna ile Somer Sivrioğlu'nun 'evet' demesiyle yarışmacı bir üst tura çıktı.

7

Deniz Aktuğ'un üst tura kalmasına ise en çok Acun Ilıcalı sevindi. Ilıcalı, "Elenseydin 'Acun geldi yarışmacının başını yaktı' derlerdi. Ayağımın da uğurlu olduğunu söylerler. Deniz en az senin kadar sevindim. Belki aylar sonra finalde seni burada görürüz" dedi.

8

'AZ KALSIN İREM KANAN JÜRİ OLACAKTI' Öte yandan Ilıcalı, Avustralya'da yaşayan Somer Sivrioğlu'nun Türkiye'ye dönmekte yaşadığı zorluğa da dikkat çekerek, "Senin yerine de İrem Kanan'ı koyacaktık. Jokerlikte son boyut olacaktı" diye espri yaptı.