MasterChef'te 3. ve 4. eleme adayları belli oldu! İşte MasterChef'te bireysel dokunulmazlığı kazanan isim... - YeniHavadisYeniHavadis

26 Ekim 2020 - 05:02

MasterChef’te 3. ve 4. eleme adayları belli oldu! İşte MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kazanan isim…

Son Güncelleme :

27 Eylül 2020 - 7:39

1

MasterChef'te bu haftanın ikinci takım oyunu bu akşam oynandı. Mavi takım kaptanı Uğur ve Kırmızı takım kaptanı Emir arasındaki haftanın ikinci mücadelesinde kazanan takım belli oldu. Şefler tarafından Kırmızı ve Beyaz meyve ve sebzelerden kreatif tabaklar hazırlamalarını istedi. Avantajı elinde bulunduran Mavi takım kaptanı beyaz meyve ve sebzeleri seçti. Oynanan haftanın ikinci takım oyununu kazanan takım bu haftada 4-1'lik skorla Mavi takım oldu.

2

MASTERCHEF'TE BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI? MasterChef'te haftanın ikinci takım oyununu da kaybeden takım Kırmızı takım oldu. Kırmızı takımda ilk eleme adayları olan Özgül ve Esra dışında kalan altı yarışmacı bireysel dokunulmazlık için yarıştı. Somer Şef'in imza tabağı olan Şıhıl Mahşi yemeğinin yapılması istendi. Somer Şef'in imza tabağına en yakın isim ve bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Berker oldu.

3

MASTERCHEF'TE 3. VE 4. ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU? Bu haftanın ikinci takım oyununu kaybeden Kırmızı takımda bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Berker oldu ve 3. eleme adayı olarak potaya Eray'ı gönderdi. MasterChef'te haftanın 4. eleme adayı da 6 oy alan Ayyüce oldu.

4

TEK GEÇER TABAK KIRMIZI TAKIMDA WALLİSON'IN Haftanın ikinci takım oyununu kaybeden Kırmızı takımda tek geçer oy alan tabak Wallison'ın tabağı oldu. Eleme potasına giden Kırmızı takımda Wallison, Somer Şef'in imza tabağı olan Şıhıl Mahşi tabağını çıkarmakta zorlandı. Bu psikoloji ile yarışmadan gidip gelme aşamasına gelen Şefleri anlamakta güçlük çektiğini söyleyen Wallison'ı bazı takım arkadaşları yazarken eleme potasında şefler olayın açıklanması için Wallison'a söz verdi.