MasterChef eleme adayları kimler oldu? MasterChef 2020'de ilk dokunulmazlık oyununu hangi takım kaybetti? - YeniHavadisYeniHavadis

24 Ekim 2020 - 10:48

MasterChef eleme adayları kimler oldu? MasterChef 2020’de ilk dokunulmazlık oyununu hangi takım kaybetti?

Son Güncelleme :

26 Ağustos 2020 - 21:55

37 views
1

MasterChef 2020'de heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Pazartesi akşamı ekrana gelen 2. haftanın ilk bölümünde Kaptanlık oyunu oynandı ve bu haftanın Mavi takım kaptanı olan Uğur kendisine rakip olarak Özgül'ü seçti. Kaptanlar arasında yapılan düelloda en güzel yemeği kazanan takım +5 dakika süreyi takımına kazandırdı. Süreyi kazanan isim Özgül oldu ve haftaya avantajlı başladı.

2

Dün akşam ekrana gelen MasterChef son bölümde ise takımlar haftanın ilk takım oyunlarını oynadı. Şefler tarafından Çin Mutfağına ait lezzetler istendi. Mavi-Kırmızı takım eşleşmesinde ilk oyunu kaybeden takım Mavi takım oldu ve aralarından iki isim çıkarmak için dokunulmazlık oyunu oynadı. Dokunulmazlık oyununda en başarılı tabağı yapan isim Gülşah oldu.

3

MASTERCHEF'TE İLK ELEME ADAYI KİM OLDU? MasterChef'de kaybedilen ilk oyununun ardından Mavi takım kendi arasında dokunulmazlık oyunu oynamaya gitti. Haftanın ilk dokunulmaz olan ismi Gülşah Suna oldu. Gülşah yaptığı açıklama ile Emir'in yaratıcılğına güveniyorum ve elemenin ilk aşamasında oradan çıkacağını düşünüyorum açıklamasında bulundu.