MasterChef Ebru'nun son hali şaşırttı: Güzelmiş bu kim? - YeniHavadisYeniHavadis

5 Mart 2021 - 16:38

MasterChef Ebru’nun son hali şaşırttı: Güzelmiş bu kim?

Son Güncelleme :

18 Şubat 2021 - 9:45

1

'MasterChef 2020'nin başarılı isimlerinden Ebru Has, yaptığı yemeklerle yarışmada adından söz ettirmeyi başardı. Ancak finali gören dört isim arasında yer alamadı.

2

Sakin tavrı ve çok az gülümsemesi ile dikkat çeken Ebru Has, Serhat Doğramacı'nın şampiyonluk ipini göğüslediği yarışma sonrası sosyal medyada ilgiyle takip ediliyor.

3

Ebru Has, 111 bin takipçisi bulunan Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar ile takipçilerinden binlerce beğeni ve övgü dolu yorumlar alıyor.

4

MasterChef Ebru, "Son" notunu yazdığı pozu ile herkesi şaşkına çevirdi. Yarışmadaki halinden eser kalmayan Ebru Has, değişimiyle bir anda magazin gündemine geldi.

5

Ebru Has'ın son paylaşımları sosyal medyada olay olurken, siyah bir elbise giyen ünlü şefi makyajlı haliyle görenler tanımakta zorluk çekti.

6

Ebru'nun pozuna gelen yorumlardan bazıları şöyle: "Bir insana kırmızı ruj nasıl bu kadar yakışır?", "Neler yapıyorsunuz Ebru Hanım", "Yok böyle bir güzellik", "Nerede nereye", "Bebek yüzlü Ebru", "Güzeller güzeli", "Anlatmaya kelimeler kifayetsiz kalıyor".

7

"YAKIŞMADI" Övgü dolu mesajların yanı sıra bazı sosyal medya kullanıcıları ise MasterChef Ebru Has'ın makyajlı halini ve yeni imajını beğenmediklerini dile getirdiler.

8

Ebru'ya; "Bu kadarı hiç hoş olmamış, yakışmadı", "Ne alaka banyo ve güller, "Gerek yok ki böyle şeylere", "Tanıyamadım", "Ne hale getirdiniz ki kendinizi?" şeklinde yorumlar da geldi.

9

SOMER ŞEFTEN DİKKAT ÇEKEN YORUM TV8'de yayınlanan 'MasterChef Türkiye' yarışmasının sempatik jüri üyesi Somer Sivrioğlu da Ebru Has'ın değişimini görünce büyük şaşkınlık yaşadı.