Mariah Carey'in milyon dolarlık karantina evi - YeniHavadisYeniHavadis

21 Ekim 2020 - 10:52

Mariah Carey’in milyon dolarlık karantina evi

Son Güncelleme :

03 Eylül 2020 - 7:36

12 views
1

Grammy ödüllü şarkıcı Mariah Carey, Nick Cannon ile evliliğinden dünyaya gelen ikizleri Moroccan ve Monroe ile birlikte corona virüsten korunmak için Los Angeles yakınlarındaki Westchester County'de bulunan bu gösterişli malikaneyi kiraladı.

2

KEMAN ŞEKLİNDE YÜZME HAVUZU50 yaşındaki Carey'nin bu ev için ne kadar kira ödediği bilinmiyor. Ancak mülkün sahip olduğu özelliklere ve bulunduğu bölgeye bakılırsa bu paranın binlerce dolarla ifade edileceği düşünülüyor. Önünde keman şeklinde bir yüzme havuzu bulunan malikanenin, altı yatak odası ve yedi tane de banyosu bulunuyor.

3

Carey, salgın başladığı dönemde çocukları ve yardımcılarıyla birlikte Manhattan'daki lüks dairesinde bulunuyordu. Fakat hastalığın hızla yayılmaya başladığı mart ayında bu malikaneyi kiralayıp buraya geçti.

4

012'DE 35 MİLYON TL'YE SATILDI! Mariah Carey'in corona virüs karantinası için seçtiği bu malikane 2012 yılında 4.8 milyon dolara (35 milyon TL) Wall Street'in en varlıklı isimlerinden biri olan Jay Dweck'e satılmıştı.

5

Mülk, aradan geçen zaman içinde restore edildi ve modernizasyondan geçti. Malikane aynı zamanda son sistem teknolojik olanaklarla da donatılmış durumda.

6

0 KAMERAYLA İZLENİYORAnahtarsız, biyometrik tanıma özelliği olan giriş ve tüm mülkü 24 saat boyunca gözlem altında tutan 20 tane güvenlik kamerası da bulunuyor.

7

BURADA EVLENMİŞTİ Mariah Carey'nin karantina için kiraladığı bu mülkün çarpıcı bir özelilği daha var. Carey, 2008'de Nick Cannon ile bu malikanede evlenmişti.

8

Beş oktavlık vokal aralığı sayesinde Guinnes Rekorlar Kitabı'na da giren Mariah Carey, Huntington, New York'ta doğdu. Mariah'ın adı, Paint Your Wagon adlı 1951 Broadway müzikalindeki "They Call the Wind Maria" adlı şarkıdan esinlenilerek koyuldu.

9

300 MİLYON DOLARLIK SERVETBeş Grammy ödülü bulunan Carey, ilk evliliğini 1993 ile 98 arasında Tommy Mottola ile yaptı. 2008'de Nick Cannon ile evlendi. Ancak bu evlilik 2016'da sona erdi. Carey'in Cannon ile evliliğinden şu anda 9 yaşında olan biri kız diğeri erkek ikizleri Moroccan ile Monroe adında iki çocuğu bulunuyor. Mariah Carey, bu yılın başında açıklanan verilere göre 300 milyon dolarlık bir servete sahip.