Kayahan'ın kızı Aslı Gönül Açar değişimiyle şaşırttı - YeniHavadisYeniHavadis

2 Mart 2021 - 20:36

Kayahan’ın kızı Aslı Gönül Açar değişimiyle şaşırttı

Son Güncelleme :

11 Şubat 2021 - 11:11

1

Türk müziğinin efsane isimlerinden Kayahan ile 1999 yılında evlendiği İpek Açar'ın 2000'de dünyaya gelen kızları Aslı Gönül Açar, değişimiyle gündem oldu.

2

Kayahan'ın 2015 yılında hayatını kaybetmesinin ardından besteci Alper Kömürcü ile evlenen İpek Açar, geçtiğimiz günlerde yeni yaşını kutlayınca kızı da ortaya çıkmış oldu.

3

DURU GÜZELİĞİYLE DİKKAT ÇEKİYOR Alper Kömürcü, eşinin doğum günü için Instagram hesabından duygusal bir paylaşım yaptı. Kömürcü'nün yayınladığı karede Açar'ın Kayahan'dan olan kızı Aslı Gönül de yer aldı. 2000 yılında dünyaya gelen ve gözlerden uzak bir hayat süren Aslı Gönül, duru güzelliği ile dikkat çekti.

4

Fizik alanında dünyanın en iyi üniversitelerinden biri olan Durham Üniversitesi'ni kazanan Aslı Gönül Açar, özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih ediyor.

5

İKİ YIL ÖNCE EVLENDİ Şarkıcı İpek Açar ile müzisyen nişanlısı Alper Kömürcü ile iki yıl önce Beylerbeyi'nde bulunan Bosphorus Palace'da gerçekleşen törenle evlendi.

6

İki yıldır birliktelik yaşayan çiftin nikah şahitliğini; İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve eşi Hamdiye Soylu, Levon Kordonciyan ve damadın ağabeyi İlker Kömürcü yapmıştı.