Justin Timberlake ile Jessica Biel'in ikinci çocukları oldu - YeniHavadisYeniHavadis

23 Ekim 2020 - 11:51

Justin Timberlake ile Jessica Biel’in ikinci çocukları oldu

Son Güncelleme :

22 Temmuz 2020 - 20:25

56 views
1

Şarkıcı ve oyuncu Justin Timberlake ile Jessica Biel, 19 Ekim 2012'de İtalya'da nikah masasına oturmuştu.Ünlü çiftin, ilk çocukları Silas 2015 yılında dünyaya geldi.

2

Geçtiğimiz yıl eşi Jessica Biel'i rol arkadaşı ile aldattığı iddiaları ile gündeme gelen Timberlake, ikinci kez baba oldu.

3

Hamileliğini sır gibi saklayan Jessica Biel'in bebek haberi herkesi şaşırttı.

4

Corona virüs salgını nedeniyle aylardır toplum içine çıkmayan Biel, bir süre önce bebeğini dünyaya getirdi.

5

Öte yandan geçen sene ihanet iddiaları ile konuşulan Justin Timberlake, bir yapımda birlikte rol aldığı arkadaşı Alisha Wainwright el ele görüntülenmiş ve eşi ile boşanacağı ileri sürülmüştü.

6

39 yaşındaki şarkıcı, konuyla ilgili Instagram hesabından Wainwright ile aralarında hiçbir şey olmadığını belirten açıklama yapmıştı.

7

Timberlake, "Dedikodulardan olabildiğince uzak duruyorum ama ailem için, sevdiğim insanları incittiği için son söylentilerin önemli olduğunu hissediyorum. Birkaç hafta önce şiddetli bir şekilde yargılandım ama netleştireyim, rol arkadaşımla aramda hiçbir şey olmadı. O gece çok fazla alkollüydüm ve davranışımdan dolayı pişmanım. Daha iyi tanınmalıydım. Bu, oğluma sunmak istediğim bir örnek davranış değil" demişti.

8

"Onları bu utandırıcı duruma soktuğum için harika karımdan ve ailemden özür diliyorum. Elimden geldiğince en iyi eş ve baba olmaya odaklanıyorum. Ama bu davranışım, o çabaya yakışmadı."