Işın Karaca ile evliliği olaylı biten Tuğrul Odabaş: Çok ağladım! - YeniHavadisYeniHavadis

21 Ekim 2020 - 04:13

Işın Karaca ile evliliği olaylı biten Tuğrul Odabaş: Çok ağladım!

Son Güncelleme :

20 Temmuz 2020 - 21:37

92 views
1

Tuğrul Odabaş ve Işın Karaca’nın 3 yıllık evlilikleri 2019’da tek celsede anlaşmalı olarak sona erdi. Sürpriz ayrılık herkesi şaşırtırken en çok merak edilen de boşanma sebebi oldu.

2

Işın Karaca’nın ayrılıktan kısa süre sonra Can Yapıcıoğlu ile aşk yaşamaya başlaması ise akıllara ‘ihanet’ iddiasını getirdi.

3

Hürriyet'in haberine göre; ayrılık hakkında sessiz kalmayı tercih eden Tuğrul Odabaş, önceki Nişantaşı’nda görüntülendi.

4

'KONUŞUNCA HAKLI OLMUYORSUN' Biten evliliği hakkında konuşmamakta kararlı olduğunu dile getiren Odabaş, “Konuşunca haklı olmuyorsun. Türk örf ve annelerine göre ölenin arkasından konuşulmaz, karı-kocanın arkasından da konuşulmaz. Benim birçok cevabım olabilir, cevap verebilirim ama yapmayacağım. Geride küçük bir çocuk var. Sadece saygı duyarım, susarım" dedi.

5

Karaca’ya kırgın olduğunu dile getiren Tuğrul Odabaş, “Boşanmamızın ardından söylenen birçok söze kırgınım, tembellikle suçlandım, böyle bir şey olabilir mi? Karşı tarafı kıracak bir şey söylemem. Sabah 5’te kalkıyordum, çocuğun saçını tarıyor, kahvaltısını ettiriyor, okula gönderiyordum, boşandıktan sonra da hakkımda söylenen sözlere çok kırıldım" diye konuştu.

6

Odabaş, Işın Karaca ile yaptıkları at yatırımlarının zarar etmesi nedeniyle ayrıldıkları iddialarının da doğru olmadığını, "Kimseye at aldırmadım, boşanma sonrasında ortaya bir söz atıldı, ben birine ‘Pahalı atları Işın’a aldırıyorum!’ diye gülücüklü mesaj atmışım. Böyle bir şey yok. Ben at almıyor, satıyordum. Işın’la ortak aldığımız attan doğan kısrakları sattık, para da kazandık" sözleriyle açıkladı.

7

'MİA, BENİ GÖRMEK İSTERSE ÇOK SEVİNİRİM' Ayrıldığı eşinin kızı Mia’yı görüp görmediği sorusuna da yanıt veren Odabaş, "Zaman geçtikçe sevdiğini görmemeye alışıyor. Büyür de beni görmek isterse mutlu olurum. Mia’yı çok seviyor ve üzülüyordum. Erkek adam ağlamaz diye bir şey yok, erkekler ağlarmış bunu da gördüm, ben ağlayan biri değildim, çok ağladım" dedi.