HUAWEI, inovasyon liderliğinin kanıtı Mate X2’yi tanıttı - YeniHavadisYeniHavadis

8 Mart 2021 - 16:39

HUAWEI, inovasyon liderliğinin kanıtı Mate X2’yi tanıttı

HUAWEI, inovasyon liderliğinin kanıtı Mate X2’yi tanıttı
Son Güncelleme :

23 Şubat 2021 - 2:24


Huawei, teknolojik inovasyona ve araştırmaya sürekli yatırıma dayalı uzun vadeli stratejisine devam ediyor. Yeni nesil katlanabilir amiral gemisi telefonu Huawei Mate X2, şirketin endüstriyi ileriye taşıyan teknik atılımlar sağlama konusundaki liderliğini kanıtlayan yepyeni bir Falcon Wing Tasarımı ile tüketicilere yeni ve heyecan verici deneyimler sunuyor.

Kasıtlı olarak kaydırılmış bir denge noktasına sahip yepyeni kompakt tasarımı ile HUAWEI Mate X2, katlanmış olsun veya olmasın olağanüstü çalışır. Katlanmamış ekran, her iki biçimde de tutarlı bir kullanıcı deneyimi sunan sektördeki en büyük ekranlardan biridir. Hassas tasarımlı HUAWEI Mate X2, mükemmel bir şekilde küçük bir boyuta katlanır ve düz bir ekrana güzel bir şekilde açılır. Yüksek mukavemetli çelik ve karbon fiber kompozit kasa, onu hafif ancak sağlam bir cihaz yapar. Ultra Vision Leica Dörtlü Kamera, güçlü çift hoparlörlü stereo ses sistemi ve son derece hızlı Kirin 9000 5G yonga setini birleştiren HUAWEI Mate X2, sektörün sunduğu en iyi teknolojilerden bazılarını bünyesinde barındırıyor.

Richard Yu, HUAWEI Tüketici Elektroniği Grubu İcra Direktörü ve CEO’su“Özünde en iyi yazılım ve donanım yeniliklerinden bazılarına sahip olan HUAWEI Mate X2, ileriye doğru dev bir sıçramayı temsil ediyor ve gelecekteki katlanabilir cihazlar için çıtayı belirliyor. “Yeni yollar aramaya devam ettik. HUAWEI Mate X2, öncü yenilikler ve her durumda gerçekten harika bir kullanıcı deneyimi ile akıllı telefon teknolojisinin geleceğini temsil ediyor. Huawei her zaman tüketicilere daha iyi ürünler ve hizmetler sunmak istiyor.

Huawei, hedeflerine ulaşmak için teknolojik inovasyona ve araştırmaya yatırım yapmayı asla bırakmadı. Şirket, 2019 yılında gelirinin yüzde 15,3’ünü ve son on yılda Ar-Ge’ye 600 milyar CNY’nin üzerinde yatırım yaptı. Yeniliğe odaklanan Huawei’nin ayrıca 96.000’den fazla çalışanı, 14 araştırma merkezi ve Ar-Ge’ye odaklanmış dünya çapında 36 ortak inovasyon merkezi bulunmaktadır. Richard yu“Ortak çabalar sonuç getirir. Huawei, yalnızca 2019’da 3,524 patent başvurusu ile Avrupa Patent Ofisi’nde (EPO) 1 numara oldu. Dahası, katlanabilir akıllı telefondan bahsetmişken Huawei, Mate X Serisinin iki neslini, orijinal Mate X ve Mate X’leri teslim etti. Katlanabilir ekranlarda yaklaşık 90 patent onaylandı ”.

Kullanıcılara günümüzün “tam bağlantılı” ortamında birden fazla akıllı cihaz üzerinde tam bir senaryo deneyimi sunmayı amaçlayan Huawei Sorunsuz Yapay Zeka Yaşam Stratejisine göre, sürekli Ar-Ge yatırımı, Huawei’nin çeşitli alanlarda zengin bir ürün ve hizmet portföyü sağlamak için hızla yükselmesine yardımcı oldu yaş.

Falcon Wing Design: sofistike güzellik

HUAWEI Mate X2’nin Kusursuz Katlanabilir Tasarımı, kıvrımlı köşelerle mükemmel kompakt bir şekle katlanır. Katlanmamış durumda, cihazın bir tarafında 4,4 mm kadar ince olmasını sağlayan kavisli bir arkası vardır. Denge noktası, cihazın ortasından biraz uzağa kaydırıldığı için, cihazın açık veya kapalı olduğu mükemmel dengelenmiştir.

Çift ekranlı tasarımı ile HUAWEI Mate X2’nin 8 inçlik esnek iç ekranı, türünün en büyüklerinden biridir. Bunun da ötesinde, HUAWEI Mate X2, yansımayı en aza indirmek için manyetik olarak kontrol edilen bir nano-optik katman sunar. Dışarıda 6,45 inç OLED ekranla sorunsuz çalışır. Her iki ekran da kullanıcılar bir moddan diğerine geçerken tutarlı bir deneyim sağlamak için süper yüksek çözünürlük, yüksek dokunma örnekleme hızı ve 90 Hz yenileme hızına sahiptir.

HUAWEI Mate X2’nin harici ekranının 21: 9 en boy oranı, en yaygın uygulamalarla uyumludur. Açıldığında, 8: 7.1 altın oranına sahip büyük bir akıllı cihaza dönüşerek dikey veya yatay olarak tutulduğunda daha sürükleyici ve etkili bir görsel deneyim sunar.

Minimalist görünümünün altında HUAWEI Mate X2, endüstride bir ilk olan başka bir yeniliği gizler: HUAWEI’nin beş yıldır mükemmelleştirmeye çalıştığı karmaşık Çok Boyutlu Menteşe. Çok boyutlu kilitleme mekanizması sayesinde menteşe, cihaz katlandığında ekranı saklamak için su damlası benzeri bir alan oluşturur. Bu yöntem, cihazın zar zor fark edilebilen bir boşlukla mükemmel bir şekilde katlanmasını sağlar ve cihaz açıldığında dış ekrandaki kırışıklıkları en aza indirir. Toz ve kirin sisteme girip ekrana zarar vermesini önlemek için kenarlardaki açıklıklar da gizlenmiştir.

Yeni deneyimler ortaya çıkarmak

İki ekranlı HUAWEI Mate X2, her iki dünyanın da en iyisini sunuyor. Daha büyük ekranı geniş bir görüş alanı sunarken, cihazın katlanabilir özelliği taşınabilirliği en üst düzeye çıkarıyor. İnsan faktörleri üzerine kapsamlı araştırmalardan yararlanan HUAWEI, benzersiz bir akıllı deneyim sunmak için katlanabilir form faktörünü sıfırdan tasarladı. Web’de gezinme ve üretkenlik görevlerinden medya tüketimine, çevrimiçi alışverişe ve oyun oynamaya kadar HUAWEI Mate X2, diğerlerinden farklı olarak inanılmaz derecede sürükleyici bir deneyim sunar.

“Uzun çekim” kamera tekniğinden esinlenen HUAWEI, HUAWEI Mate X2’deki UI geçiş efektlerini daha yumuşak ve daha duyarlı hale getirdi. Özel dinamik tema, kullanıcı cihazı her açtığında açan bir çiçeklik ile açılış deneyimini daha da geliştiriyor.

HUAWEI Mate X2’nin geniş ekranı, çoklu görev etrafında tasarlanmış bir dizi akıllı özellik ile tamamlanmaktadır. Smart Multi-Window, Floating Window, App Multiplier, App Bubble ve daha fazlasıyla kullanıcılar tek bir ekranda bile verimli bir şekilde çoklu görev yapabilir.

Akıllı Çoklu Pencere, kullanıcıların e-posta uygulamasında bir e-posta ekini önizleme veya Not Defteri’nde bir bağlantı açma gibi etkin uygulamayı küçültmeden başka bir uygulamadaki içeriği hızlı bir şekilde önizlemesine olanak tanır. Uygulama Çarpanı, kullanıcıların tek bir uygulamanın birden çok örneğini açmasına olanak tanır. Bu özellik, Not Defteri gibi uygulamalarda kaydedilmiş başka bir belgeye atıfta bulunurken kullanışlıdır.

Aktif Yüzer Pencereler, yalnızca yeniden boyutlandırma haricinde Uygulama Balonu içinde istiflenebilir. Ayrıca herhangi bir aktif Çoklu Pencereyi herhangi bir zamanda değiştirebilirler. Kullanıcının iş, eğlence, sosyal medya veya alışveriş için bir akıllı telefona ihtiyacı olsun, HUAWEI Mate X2 hepsini yapabilir.

Yeni nesil akıllı telefon, performansta en iyisini sunar

HUAWEI Mate X2, olağanüstü estetiğinin ötesinde, amiral gemisi görsel-işitsel yetenekleri, yüksek hızlı, kararlı bağlantıyı destekleyen son derece hızlı ve enerji açısından verimli bir çip ile birleştiren çok yönlü bir güç merkezidir.

Mobil kamera teknolojisinde endüstri lideri olan HUAWEI tarafından tasarlanan HUAWEI Mate X2, tüketicilerin hayatlarını günün her saatinde kristal netliğinde belgelemelerine ve paylaşmalarına olanak tanıyan bir Ultra Vision Leica Dörtlü Kamera ile donatılmıştır. 50MP Süper Algılama Geniş Kamera, hızlı odak ve yüksek kaliteli görüntüler yakalamak için RYYB renk filtresi dizisine (CFA) ve 4’ü 1 arada piksel gruplama ve Tam Piksel Octa PD Otomatik Odaklama özelliğine sahip ilk sensörlerden birine sahiptir., 10x telefoto ile periskop optik tasarım Kamera, uzun menzilli fotoğrafçılık için 10x optik yakınlaştırma, 20x hibrit yakınlaştırma ve 100x dijital yakınlaştırmayı destekler. 16MP Ultra Geniş Kamera, yalnızca manzara çekimleri için etkileyici bir görüş alanı sunmakla kalmaz, aynı zamanda objektife 2,5 cm kadar yakın nesneleri yakalamak için makro modunu da destekler.

HUAWEI Mate X2’nin benzersiz katlanabilir tasarımı, kullanıcıların kendi portreleri için güçlü Ultra Vision Leica Dörtlü Kameradan yararlanmasını sağlar. Yüksek çözünürlüklü, ultra geniş ve yüksek dinamik aralıklı çekimi destekleyen bir selfie kamera ile selfie’ler bir daha asla eskisi gibi olmayacak.

Ses açısından, HUAWEI Mate X2 kişisel bir cep sineması olarak tanımlanabilir. Çift hoparlörlü stereo sistemi, ultra hafif karbon fiber kubbelere sahip ultra ince, geniş genlikli sürücüler kullanır ve herhangi bir kaynaktan en ince ayrıntıları bile duyurmak için derin düşükler ve net tizler sunmak için HUAWEI Histen ses efektlerini destekler.

Bugüne kadarki en fazla transistöre sahip entegre ve çok yönlü bir 5G çip üstü sistem (SoC) olan Kirin 9000’i bir araya getiren HUAWEI Mate X2, mükemmel performans, güç verimliliği ve yüksek hızlı bağlantı sağlar.

HUAWEI Mate X2 ayrıca, sinyal gücündeki ve akıllı telefonun modundaki değişikliklere göre en iyi anteni dinamik olarak seçen tamamen yeni bir akıllı anten sistemine sahiptir. İster katlanmış ister katlanmış, dikey veya yatay olsun, bu sistem optimum kullanıcı deneyimi için güçlü sinyal alımı sağlar.

HUAWEI’nin önde gelen endüstriyel tasarım uzmanlığından yararlanan HUAWEI Mate X2, sadece 4500 mAh’lik devasa bir bataryaya sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda katlanabilir cihazlarda bulunan en hızlı şarj çözümü olan 55W HUAWEI SuperCharge’ı destekler. Bununla kısa kahve molaları bile anlamlı şarj fırsatlarına dönüşür.

HUAWEI Mate X2, Beyaz, Siyah, Kristal Mavi ve Kristal Pembe renk seçeneklerinde mevcuttur.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
%d blogcu bunu beğendi: