Hazal Subaşı: Şu an evlilik yok! - YeniHavadisYeniHavadis

29 Ekim 2020 - 10:44

Hazal Subaşı: Şu an evlilik yok!

Son Güncelleme :

27 Eylül 2020 - 7:40

1

Cihangir'de objektiflere yansıyan Hazal Subaşı, 'Çukur' dizisinde birlikte rol aldığı sevgilisi Rıza Kocaoğlu hakkındaki soruları cevapladı.

2

Subaşı, set konusunda; "Herkes kendi karakterine odaklanmış oluyor. Ama birbirimize yardımcı oluyoruz. Farklı dizilerde olsak da birbirimize yardımcı olurduk. Çok fazla sahnemiz yok. Genelde aynı günler sete gitmiyoruz. Çok denk gelmiyoruz" diye konuştu.

3

Muhabirlerin "Rıza Bey’i kıskanıyor musunuz? Senaryo gereği olan yakınlaşmalar sizi rahatsız ediyor mu?" sorularına; Hazal Subaşı, "Yok, olmuyor" cevabını verdi.

4

Güzel oyuncu, evlilik sorularını da "Şu an öyle bir düşüncemiz yok. İleride ne olur tabii, bilmiyorum" şeklinde yanıtladı. 

5

Öte yandan ünlü çift, geçtiğimiz aylarda Bodrum'daki detoks kampında görüntülenmişti. Kocaoğlu'nun pandemi sürecinde aldığı kilolar günlerce konuşulmuştu.

6

Göbekli fotoğrafları basına yansıyan Kocaoğlu ise, esprili bir paylaşım yapmış ve Mustafa Sandal'ın 'Aya Benzer' adlı parçasını "Aya benzer göbeğim" diye uyarlayarak takipçilerini güldürmüştü.