Hanife Gürdal eski eşine seslendi: İyi hissetmiyorum - YeniHavadisYeniHavadis

21 Ekim 2020 - 05:13

Hanife Gürdal eski eşine seslendi: İyi hissetmiyorum

Son Güncelleme :

20 Eylül 2020 - 14:27

1

Bir döneme damga vuran evlilik programlarıyla adını duyuran Hanife Gürdal, RTÜK tarafından programların yasaklanmasının ardından sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye başlamıştı.

2

019 yılında muradına ererek fotoğrafçı sevgilisi Kemal Ayvaz’la evlenen Hanife Gürdal dokuz aylık evliliğini geçtiğimiz günlerde noktalandığını duyurdu.

3

Evlenip Trabzon'a yerleşen Hanife, "Ya evdeyim ya da kendimden büyük bir hem cinsimle dışarı çıkıyorum. Bu evi böyle bırakıp gitmek istemedim" dedi.

4

"ARKAMDAN KONUŞURKEN DÜŞÜN" Eski eşine seslenen Hanife, "Bu konuyla ilgili açıklama yapacak kadar iyi hissetmiyorum. Kendisine rica ediyorum benimle ilgili düşünme konuşma. Bundan sonra hayatımda olma. Burası benim evim, düzenimi bırakıp gitmiyorum. Emeklerimi de sana yar etmiyorum. Arkamdan konuşurken düşün. Kavga edip rezil duruma düşmek istemiyorum" ifadelerini kulandı.

5

Gürdal, geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımda, "Kocamla vakit geçirmek istemiyorum. Ağlarmışım. Sinirlerim bozuluyor artık. Artık Kemal'le vakit geçirmek istemiyorum gerçekten" ifadelerini kullanmıştı. Bu sözler, sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı.

6

Gürdal, daha sonra ayrılık haberini şu mesajla vermişti:“Ağır gelen sorumluluklarım sebebiyle evliliğimizi bitirmiş bulunmaktayız. Lütfen eleştirilerinizi yaparken sağduyulu olmanızı rica edeceğim. Kendisine mutluluklar dilerim."