Hadise'nin 'aşk' dövmesi! - YeniHavadisYeniHavadis

25 Şubat 2021 - 10:31

Hadise’nin ‘aşk’ dövmesi!

Son Güncelleme :

18 Şubat 2021 - 9:45

1

Geçtiğimiz aylarda sürpriz bir şekilde ayrılıp, ardından aşklarına ikinci şans veren Hadise ile Kaan Yıldırım, Best FM’in düzenlediği ‘Yılın En İyi Çifti’ anketinden birinci çıktı.

2

Ünlü çift, yedi bine yakın oy kullanılan ankette; Beren Saat-Kenan Doğulu, Gülşen-Ozan Çolakoğlu ve Demet Özdemir-Oğuzhan Koç isimlerini geride bıraktı.

3

FİLTRELİ SEVGİLİLER GÜNÜ KUTLAMASI Barışma kararından sonra aşklarını sosyal medyada gözler önüne sermeye devam eden ikiliden Hadise, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde eski bir karelerini yayınlamıştı.

4

Ünlü çift, filtre ile ergenlik yıllarına döndü. Hadise, sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğrafa, "7’den 77’ye Sevgililer Günü’nüz kutlu olsun" notunu düştü.

5

'AŞK' DÖVMESİ Öte yandan vücudunun çeşitli yerlerinde çok sayıda dövmesi bulunan Hadise Açıkgöz, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla adından söz ettirdi.

6

35 yaşındaki popçunun 'kalp' emojisi ekleyip yorumlara kapatmayı tercih ettiği Instagram paylaşımında, sağ ayağındaki 'aşk' yazılı dövme dikkat çekti.

7

HADİSE'NİN DÖVMELERİNİN ANLAMLARI Latince olarak ensesinde ‘Kendi kanatlarıyla uçan kız’, sırtında ‘Bana yön verilmez, ben veririm’, belinde ise Tibet dilinde ‘Zor durumdakilerle gönül birliği yapan iyi kalpli insan’ yazıyor.

8

015 yılında yaklaşık sekiz ay iş insanı Uğur Güven ile sevgili olan Hadise'nin, bu dönemde ayağına 'aşk' dövmesini yaptırdığı iddia edildi.