Galatasaray - Rangers öncesi ortalığı karıştıran kadın: Maya Jama - YeniHavadisYeniHavadis

28 Ekim 2020 - 09:20

Galatasaray – Rangers öncesi ortalığı karıştıran kadın: Maya Jama

Son Güncelleme :

23 Eylül 2020 - 4:53

1

Galatasaray-Glasgow Rangers muhtemel eşleşmesi öncesi güzel sunucu Maya Jama'nın yaptığı paylaşım İskoçya'da gündem oldu.

2

Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi 3. eleme turunda Hırvatistan ekibi Hajduk Split'i ağırlayacak. Sarı-Kırmızılılar, Hajduk Split'i geçmesi halinde bir sonraki turda Willem II - Rangers eşleşmesinin galibi ile karşılaşacak.

3

Muhtemel Galatasaray-Rangers eşleşmesi öncesi BBC'nin İngiliz televizyon ve radyo sunucusu Maya Jama, İskoçya'yı karıştırdı.

4

Twitter hesabından Rangers forması giydiği fotoğrafını paylaşan Jama, ülkede Celtic-Rangers savaşını yeniden körükledi.

5

"İSKOÇYA'DAKİ TAKIMIM RANGERS" Başarılı radyo sunucusu, paylaştığı fotoğrafta "Bu forma Glasgow'daki bir arkadaşımdan doğum günü hediyesi olarak geldi.

6

Nasıl bulduğumdan bile emin değilim ama bana 1 saat boyunca Rangers'ın neden ülkenin en iyi takımı olduğunu anlatmıştı. Rangers, İskoçya'daki takımım olabilir" ifadelerini kullandı.

7

"SANIRIM SAVAŞ BAŞLATTIM" Jama'nın bu paylaşımı Celtic taraftarlarının büyük tepkisini çekti. Gelen sert tepkiler sonrası geri adım atan güzel sunucu, "Sanırım Celtic-Rangers savaşı başlattım. Karışıklık istemiyorum. Gelecekte Glasgow'da huzur içinde kalmak istiyorum.

8

Beni sevin. İskoçları seviyorum ama şimdi 3. Dünya Savaşı istemiyorsam, futbol takımı konusunda taraf olmamam gerektiğini anladım.

9

Ayrıca size bilmediğim için soruyorum. Büyükbabam Dollar'da yaşıyordu. Bu yüzden orada yaşıyorsanız hangi takımı destekliyorsunuz demektir?" açıklamasında bulundu.