Eylül Öztürk: Çok kalp anneciğim - YeniHavadisYeniHavadis

28 Ekim 2020 - 12:55

Eylül Öztürk: Çok kalp anneciğim

Son Güncelleme :

08 Eylül 2020 - 10:09

17 views
1

017 yılında Kenan Barış Özkan ile dünyaevine giren sosyal medya fenomeni Eylül Öztürk, geçtiğimiz günlerde ikinci kez anne oldu.

2

Alex adında bir oğulları olan çift, kızları Eylül Alice Özkan'ı kucaklarına aldı.

3

34 yaşındaki Öztürk, oğlu ve kızı ile birlikte çekilen karesini sosyal medya hesabından yayınladı.

4

Eylül Öztürk'ün "Çok kalp anneciğim" notuyla yaptığı paylaşım takipçilerinden büyük ilgi gördü.

5

"BU SEFER BENZETMEYİ BAŞARDIK" Geçtiğimiz günlerde kızının fotoğrafını yayınlayan Eylül Öztürk, şu ifadeleri kullanmıştı; "Ve dünyalar ikinci kez bizim oldu. Bu sefer babaya benzetmeyi başardık sanırım. Beyaz tenli, uzun ve kumral saçları var ve tahminimce ileride renkli gözlü olacak gibi sanki... Bir de köfte gibi dudakları...Ha bir de; ağabeyinin izinden gidip, gelmemekte ısrar edince, kendisini ağustos ayında beklerken bir sürpriz yapıp, 41 hafta sonunda eylül ayını tercih etti. O zaman senin adın 'Eylül Alice Özkan' olsun kuzum. Baban ağabeyin ve ben seni çok seviyoruz."

6

"İLK BULUŞMA" Öztürk, oğlu Alex ve kızı Eylül Alice'in ilk kez yan yana geldiği anları ise şu sözlerle paylaşmıştı; "İlk buluşma... Alex'in kardeşini görür görmez ilk yaptığı şey; elini kalbine koyup, öylece beklemek oldu... Sonra da kafasını öptü ama bunu yaparken o kadar hassas dokundu ki, inanamadım... Gözyaşım; pıt..."