‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ Alpaslan Çakırbeyli öldü mü? - YeniHavadisYeniHavadis

26 Şubat 2021 - 21:11

‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ Alpaslan Çakırbeyli öldü mü?

Son Güncelleme :

18 Şubat 2021 - 9:45

1

Başrollerini Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Sanem Çelik ve Yunus Emre Yıldırımer’in paylaştığı EDHO yeni bölümde tansiyon bir hayli yüksekti.

2

HIZIR'DAN CEYLAN HAMLESİ Fethi ve Fuat’ın Ceylan ile Bahar’ı almasının ardından harekete geçen Hızır Çakırbeyli, karısını sağ salim alabilmek için Yaman ile anlaşma yaptı.

3

Planın ardından Ceylan’ı kurtaran Hızır, bu uğurda Fuat'ı da ortadan kaldırdı. Akabinde de kendisine operasyon düzenleyen şebekenin başındaki Fethi'ye ulaşmak için harekete geçti.

4

ALPASLAN ÖLECEK Mİ? Fuat'ın ortadan kalkmasıyla yeni bir oyun kuran Fethi ise Hızır Çakırbeyli'ye kendi otelinde ders vermek için yeğeni Alpaslan’a pusu kurdu.

5

'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' 182. bölümde Alpaslan Çakırbeyli’nin vurulması sosyal medyada bir hayli ses getirdi. Alpaslan’ın ölmesini istemediklerini dile getiren izleyiciler, konuyla ilgili dizinin sosyal medya hesaplarına yorum yağdırdı

6

SOSYAL MEDYADAN YORUM YAĞDI EDHO izleyicileri; 'Alpaslan olmadan asla’, ‘Alpaslan ölmemeli’, ‘Alpaslan bizim kırmızı çizgimizdir’, 'Umarım gördüğüm gerçek değildir’, ‘Bu dizi Alpaslan’sız olmaz’ gibi yorumlar yaptı.