Eser Yenenler: Oğuzhan'la görüşmeyi düşünmüyorum - YeniHavadisYeniHavadis

28 Ekim 2020 - 18:42

Eser Yenenler: Oğuzhan’la görüşmeyi düşünmüyorum

Son Güncelleme :

03 Eylül 2020 - 7:34

20 views
1

Eser- Berfu Yenenler çifti, önceki gün Yeniköy'deki Arnavutköy Balıkçısı'nda objektiflere takıldı. Verdiği kilolarla dikkat çeken oyuncu, "90 günde zayıflama kararı aldım. 15 kilo verdim, hedefim 15 kilo daha vermek. İki aydır aşırı diyet yapıyorum. Bir dönem ameliyat olmayı düşündüm ama kendime son bir şans daha vermeyi denedim. Ameliyat çok kafamıza yatmadı" dedi.

2

Berfu Yenenler de eşine destek çıkarak, "Çok iradeli, azmine hayran kaldım. Başaracağına inanıyorum" diye konuştu.

3

Pandemi sürecini şehir hayatından uzak, orman içinde bir evde geçirdiklerini anlatan Yenenler, "Orada vaktimi spor yaparak ve oğlumla geçirdim. Çocukla muhabbete başladım. Daha anne, baba demedi ama bir ara 'Anni' dedi. Bugün de ilk defa yemek yemek için evden çıktım. Hep evdeyiz. İkinci dalga meselesinden de tırsıyoruz. O yüzden önlemlerimizi aldık. Çocuk daha küçük. O yüzden hiçbir riske girmek istemiyoruz" şeklinde konuştu.

4

'OĞUZHAN'I KARANTİNADA TUTACAĞIM' Yakın arkadaşları İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç'un pandemiye rağmen Çeşme'de tatilde olduğunun hatırlatılması üzerine oyuncu, "Onlar orada çok dikkatli davranıyor. Önlemlerini aldıklarını söylüyorlar" dedi.

5

Yenenler, sözlerine, "Yoksa görüşmeyiz. Oğuzhan dönmüş galiba ama 14 gün görüşmeyi planlamıyorum. Onu karantinada tutacağım. Kimseyle de görüşmedik, korkuyoruz. Herkes tatilde bizim de canımız çekiyor" diyerek devam etti.

6

'BEYAZ SHOW BAŞLARSA ÇOK GÜZEL OLUR' Beyazıt Öztürk'ün fenomen programı 'Beyaz Show'un Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV 8'de yeniden başlayacağı iddialarıyla ilgili de konuştu.

7

Kendisi de TV8'de 'Eser Yenenler Show' adlı bir program yapan Yenenler, "Bu haberleri sevinçle karşıladım. Başlarsa çok güzel olur. Beraber yaparız. İnşallah başlar ama 'O Ses Türkiye' varken başlayacağını düşünmüyorum. Yaparsa ocak ayından sonra yapar ve müthiş olur diye düşünüyorum. Tatlı rekabet, paslaşma da olur" dedi.