EDHO yeni bölüm bu akşam var mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok? - YeniHavadisYeniHavadis

20 Ocak 2021 - 15:48

EDHO yeni bölüm bu akşam var mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok?

Son Güncelleme :

05 Ocak 2021 - 21:27

22 views
1

Salı günleri ekrana gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu akşam yayınlanmıyor. Yeni başlayan "Akıncılar" dizisinin tekrar bölümü izleyici ile buluşacak. Bunun nedenini öğrenmeye çalışan seyirciler "Eşkıya Dünyaya Hükümadar Olmaz bu akşam var mı? EDHO yeni bölüm neden yok?" diye soruyor.

2

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMADAR OLMAZ NEDEN YOK? Eşkıya Dünyaya Hükümadar Olmaz 179. bölüm bu akşam ekranlarda olmayacak. Yılbaşı nedeniyle 1 hafta ara verilirken yeni bölüm 12 Ocak Salı günü ekrana gelecek.

3

SON BÖLÜMDE NELER OLDU? İhaneti kaldıramayan Tipi'nin hamlesi masadaki dengeleri yeniden bozar. Alpaslan'ın kararında çoğunluğu yakalayan Yaman Korkmaz, aynı çoğunluğu masa kurallarına uymayan Tipi'nin oylamasında yakalamak ister. Tipi'yi ortadan kaldırmak için İlyas Çakırbeyli'den masayı toplamasını talep eder. Yaman Korkmaz, bir yandan da Babası Hamdi Korkmaz'la birlikte Hızır ve Alpaslan Çakırbeyli'nin ortadan kaldırılması için de plan yapar.

4

Hızır Çakırbeyli ise dostu Tipi'nin hayatını kurtarmak için mücadele eder. Hızır Çakırbeyli'nin yaptığı planda en büyük sorun ise hayatını kurtarmaya çalıştığı dostu Tipi'dir. Gönül'üne kavuşmak için sabırsızlanan Tipi, Hızır Çakırbeyli'nin işini zora sokar. Çakırbeyli ailesinin yanı sıra Façalı ailesinde de ortalık durulmaz. Emine Façalı, masada kardeşi Tipi'nin oylamasında eller kalkmaması için Haşmet ve Behzat Façalı'yı sıkıştırır.

5

Hızır Çakırbeyli, Tipi'nin hayatını kurtarmaya çalışırken bir yandan da içlerindeki haini bulmak için plan yapar. Okların Bahar'ı göstermesinden rahatsız olan Hızır Çakırbeyli'nin yine de içine kurt düşer. Haini ortaya çıkarmak için Ceylan Çakırbeyli ile birlikte plan yapan, Hızır Çakırbeyli, adım adım haine yaklaşır. Çakırbeyli ailesi ve dostları ise en büyük darbeyi her sırlarını bilen ve her zaman yanlarında olan Avukat Ebru'dan alacaklardır.