Ebru Şallı oğlunun doğum gününü kutladı: Seni tarifsiz özlüyorum - YeniHavadisYeniHavadis

25 Ekim 2020 - 10:46

Ebru Şallı oğlunun doğum gününü kutladı: Seni tarifsiz özlüyorum

Son Güncelleme :

26 Eylül 2020 - 6:22

1

Ebru Şallı'nın, Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen küçük oğlu Pars, iki yıl mücadele ettiği lenfoma hastalığına yenik düşmüş ve 17 Nisan’da hayatını kaybetmişti.

2

Aylardır zor günleri atlatmaya çalışan Şallı, oğlu Pars'ın doğum günü olması nedeniyle sosyal medyadan duygulandıran bir paylaşım yaptı.

3

Ebru Şallı, oğlu Pars ile çekilen fotoğraflarını takipçileriyle paylaştı.

4

'BANA YAŞATTIĞIN HER AN İÇİN SANA MİNNETTARIM' Eski manken, paylaşımına; "Ponçiğim benim, seni çok seviyorum. İyi ki benim oğlum oldun, iyi ki seni doğurdum. Bana yaşattığın her an için sana minnettarım. Her zaman şükrediyorum senin annen olduğum için. 9 yıl ben bir melekle yaşadım. Gerçek bir meleğin nefes aldığını gördüm ben. Annişin seni çok seviyor meleğim doğum günün kutlu olsun. Seni tarifsiz özlüyorum. Buluşacağız Ponçiğim benim, kavuşacağız" notunu düştü.

5

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda 'Demet Akalın ve Alişan ile Sabah Sabah' programına röportaj veren Şallı, oğlunun vefatının ardından yaşadığı zor günleri anlatmıştı.

6

Kendisine sosyal medya paylaşımları nedeniyle gelen eleştirilere tepki gösteren Ebru Şallı, “İnsanlardan anlayış bekliyorum, destek olmalarını bekliyorum. Yaşanan çok kötü bir şey ve daha vicdanlı olmalıyız. Bunu yaşayan anne ve babalara destek olmalıyız çok büyük bir acı Allah kimseye yaşatmasın. Beni artık bu saatten sonra kimse kızdırıp üzemez” demişti.