Dünyaca ünlü futbolcunun kızından Wanda Nara'ya olay sözler! - YeniHavadisYeniHavadis

23 Ekim 2020 - 09:27

Dünyaca ünlü futbolcunun kızından Wanda Nara’ya olay sözler!

Son Güncelleme :

21 Eylül 2020 - 6:22

1

Sosyal medyada hemen her paylaşımıyla olay yaratmayı başaran Wanda Nara yine gündemde.

2

Yaptığı cesur paylaşımlarla spor magazin dünyasında adından sıkça söz ettiren güzel, fiziki özelliklerinin yanı sıra özel hayatıyla da sık sık gündem olmayı başarıyor.

3

Eski eşini onun yakın arkadaşı Mauro Icardi için terk eden ve yıllardır medyada en çok konuşulan isimler arasında yer alan Wanda Nara, şu sıralar bir meydan okuma ile gündeme geldi.

4

Eski Arjantinli futbolcu Claudio Caniggia'nın kızı Charlotte Caniggia, Arjantin'de yayınlanan bir programda Wanda Nara için olay sözler sarf etti.

5

Artantin'in efsane futbolcuları arasında yer alan Claudio Caniggia'nın kızı Charlotte, Arjantin'de yayın yapan televizyon programı Cantando 2020'de ilk kez sahneye çıktı.

6

Eski futbolcunun kızı, erkek arkadaşıyla birlikte bir fotoğrafını yansıtırken jüri üyelerinden birinin "Ama o Wanda Nara'nın yanında!" demesi üzerine güzel model, "Hayır, benim. Wanda'dan daha güzelim" ifadesini kullandı.

7

Instagram'da 2,4 milyondan fazla takipçisi bulunan Charlotte, hemen her paylaşımıyla Güney Amerika'da gündem olmayı başarıyor.

8

Paylaşımlarıyla on binlerce beğeni alan Charlotte, verdiği cesur pozlarla Arjantin basınında sık sık gündeme geliyor.

9

İşte Charlotte Caniggia'nın Instagram'ı sallayan pozları...

reklam
10

11

reklam
12

13

14