Defne Samyeli'den şoke eden itiraf! - YeniHavadisYeniHavadis

27 Ekim 2020 - 09:27

Defne Samyeli’den şoke eden itiraf!

Son Güncelleme :

12 Eylül 2020 - 11:35

14 views
1

Uzun süre geçmesine rağmen Cem Yılmaz ayrılığı ile ilgili haberlerle magazin gündemine gelmeye devam eden sunucu ve şarkıcı Defne Samyeli, Armağan Çağlayan'ın YouTube üzerinden yayınlanan programına konuk oldu.

2

"ONUN BU DÜNYADA OLMAMASI GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNDÜM" 48 yaşındaki ünlü isim, "Hayatta hiç affetmeyeceğim dediğiniz biri var mı?" sorusuna, "Çocukluğumdan 'keşke ölse' dediğim bir kötü kişi vardı. Hatta sırf onun için hiç iz bırakmadan bir insan nasıl öldürülür diye araştırmıştım. Onun çok kötü biri olduğunu ve bu dünyada olmaması gerektiğini düşünmüştüm. Benim kendi çapımdaki adalet anlayışımdı o zaman" yanıtını verdi.

3

Defne Samyeli, "Demek ki hepimizin alt kimliklerinde öyle bir katil var. Ama bunu hangi şartların ortaya çıkarabileceği gibi gerçek var. Ergendim o zamanlar. Bunu düşündüm ama elbette uygulamadım. Onun dışında bu duyguyu öyle hissettiğim başka biri yok" ifadelerini kullandı.

4

Bu anları gülerek anlatan ünlü sunucu, bahsettiği kişinin kimliği hakkında açıklama yapmadı.

5

O ARAÇ CEM YILMAZ'IN MI? Geçtiğimiz günlerde Baltalimanı'nda bir mekanda arkadaşlarıyla yemek yiyen Samyeli'ne, kullandığı aracın eski sevgilisi Cem Yılmaz'a ait olup olmadığı sorulmuştu.