CANLI SONUÇLAR - YeniHavadisYeniHavadis

28 Kasım 2020 - 11:21
AFC ŞAMPİYONLAR LİGİ
13:00
Vissel Kobe Vissel Kobe
- : -
Guangzhou Evergrande Guangzhou Evergrande
16:00
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
- : -
Shanghai SIPG Shanghai SIPG
ALMANYA 3. LİGİ
16:00
Hansa Rostock Hansa Rostock
- : -
Bayern Münih II Bayern Münih II
16:00
Hallescher FC Hallescher FC
- : -
Viktoria Köln Viktoria Köln
16:00
Unterhaching Unterhaching
- : -
Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
16:00
Lübeck Lübeck
- : -
Mannheim Mannheim
16:00
FSV Zwickau FSV Zwickau
- : -
Magdeburg Magdeburg
16:00
1860 Münih 1860 Münih
- : -
Türkgücü Münih Türkgücü Münih
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
15:00
Karlsruher Karlsruher
- : -
Paderborn 07 Paderborn 07
15:00
Jahn Regensburg Jahn Regensburg
- : -
Würzburger Kickers Würzburger Kickers
15:00
Sandhausen Sandhausen
- : -
Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
ALMANYA BUNDESLİGA LİGİ
17:30
Union Berlin Union Berlin
- : -
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
17:30
Augsburg Augsburg
- : -
Freiburg Freiburg
17:30
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
- : -
FC Köln FC Köln
17:30
RB Leipzig RB Leipzig
- : -
Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld
17:30
Vfb Stuttgart Vfb Stuttgart
- : -
Bayern Münih Bayern Münih
20:30
M'gladbach M'gladbach
- : -
Schalke 04 Schalke 04
ALMANYA REGİONALLİGA
ERT
FC 08 Homburg FC 08 Homburg
0 - 0
TSG Balingen TSG Balingen
ERT
Eintracht Stadtallendorf Eintracht Stadtallendorf
0 - 0
Freiburg II Freiburg II
ERT
VfR Aalen VfR Aalen
0 - 0
Mainz 05 II Mainz 05 II
ERT
Hessen Kassel Hessen Kassel
0 - 0
TSV Steinbach TSV Steinbach
ERT
TuS Rot-Weiss Koblenz TuS Rot-Weiss Koblenz
0 - 0
Kickers Offenbach Kickers Offenbach
ERT
Schott Mainz Schott Mainz
0 - 0
Bayern Alzenau Bayern Alzenau
ERT
FCA Walldorf FCA Walldorf
0 - 0
Bahlinger SC Bahlinger SC
ERT
FK Pirmasens FK Pirmasens
0 - 0
FC Giessen FC Giessen
ERT
Elversberg Elversberg
0 - 0
Hoffenheim II Hoffenheim II
ERT
FSV Frankfurt FSV Frankfurt
0 - 0
Sonnenhof Grossaspach Sonnenhof Grossaspach
ERT
Stuttgart II Stuttgart II
0 - 0
Ulm Ulm
ERT
Weiche Flensburg Weiche Flensburg
0 - 0
Phönix Lübeck Phönix Lübeck
16:00
FC Köln II FC Köln II
- : -
Sportfreunde Lotte Sportfreunde Lotte
ERT
Schwarz-Weiß Rehden Schwarz-Weiß Rehden
0 - 0
Atlas Delmenhorst Atlas Delmenhorst
ERT
Heider SV Heider SV
0 - 0
Hamburger SV II Hamburger SV II
16:00
Preussen Münster Preussen Münster
- : -
Wegberg-Beeck Wegberg-Beeck
16:00
Schalke 04 II Schalke 04 II
- : -
Lippstadt Lippstadt
16:00
Borussia Mönchengladbach II Borussia Mönchengladbach II
- : -
Fortuna Köln Fortuna Köln
16:00
VfB Homberg VfB Homberg
- : -
Bonner SC Bonner SC
16:00
Rodinghausen Rodinghausen
- : -
Rot-Weiss Ahlen Rot-Weiss Ahlen
16:00
Wuppertaler SV Wuppertaler SV
- : -
SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück
16:00
Oberhausen Oberhausen
- : -
Fortuna Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II
ERT
Jeddeloh Jeddeloh
0 - 0
TSV Havelse TSV Havelse
AMERİKA ŞAMPİYONLUK LİGİ
İPT
Phoenix Rising FC Phoenix Rising FC
0 - 0
Tacoma Defiance Tacoma Defiance
İPT
Orange County SC Orange County SC
0 - 0
Rio Grande Valley Rio Grande Valley
İPT
Las Vegas Lights FC Las Vegas Lights FC
0 - 0
San Antonio FC San Antonio FC
ARJANTİN PRİMERA B LİGİ
23:10
Brown de Adrogue Brown de Adrogue
- : -
All Boys All Boys
23:10
Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
- : -
Quilmes Quilmes
23:10
Almagro Almagro
- : -
Gimnasia Jujuy Gimnasia Jujuy
23:10
Barracas Central Barracas Central
- : -
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
23:10
Atlanta Atlanta
- : -
Club Atletico Platense Club Atletico Platense
AVUSTRALYA NPL QUEENSLAND
12:30
Queensland Lions Queensland Lions
- : -
Brisbane Olympic Brisbane Olympic
AVUSTURYA 1. LİGİ
16:30
Wacker Innsbruck Wacker Innsbruck
- : -
Rapid Wien II Rapid Wien II
16:30
SK Vorwärts Steyr SK Vorwärts Steyr
- : -
FC Juniors OÖ FC Juniors OÖ
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
ERT
Salzburger AK Salzburger AK
0 - 0
SK Bischofshofen SK Bischofshofen
ERT
SC Röthis SC Röthis
0 - 0
FC Lauterach FC Lauterach
ERT
SV Leobendorf SV Leobendorf
0 - 0
Drassburg  Drassburg 
ERT
Team Wiener Linien  Team Wiener Linien 
0 - 0
FC Mauerwerk FC Mauerwerk
AVUSTURYA BUNDESLİGA LİGİ
19:00
Admira WM Admira WM
- : -
Hartberg Hartberg
19:00
St Polten St Polten
- : -
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
19:00
Sturm Graz Sturm Graz
- : -
WSG Swarovski Tirol WSG Swarovski Tirol
AZERBAYCAN PREMİER LİGİ
13:00
Sumgayıt FC Sumgayıt FC
- : -
Kabala Kabala
15:00
Neftçi Bakü Neftçi Bakü
- : -
Zire İ.K Zire İ.K
BELARUS 1. LİGİ
14:00
Slavia Mozyr Slavia Mozyr
- : -
Energetik-BGU Minsk Energetik-BGU Minsk
14:00
Dinamo Brest Dinamo Brest
- : -
Neman Grodno Neman Grodno
14:00
FK Slutsk FK Slutsk
- : -
Smolevichy Smolevichy
14:00
FK Vitebsk FK Vitebsk
- : -
Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
14:00
Shakhtior Soligorsk Shakhtior Soligorsk
- : -
FC Minsk FC Minsk
14:00
Isloch Isloch
- : -
FK Gorodeya FK Gorodeya
14:00
Belshina Bobruisk Belshina Bobruisk
- : -
Rukh Brest Rukh Brest
14:00
Dinamo Minsk Dinamo Minsk
- : -
BATE BATE
BELÇİKA 1. LİGİ
18:15
Sint Truiden Sint Truiden
- : -
Waasland Beveren Waasland Beveren
20:30
Cercle Brugge Cercle Brugge
- : -
Racing Genk Racing Genk
22:45
Royal Excel Mouscron Royal Excel Mouscron
- : -
Club Brugge Club Brugge
BELÇİKA 2. LİGİ
22:45
Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
- : -
Westerlo Westerlo
BOLİVYA PREMİER - APERTURA
MS
Real Potosi Real Potosi
0 - 1
Guabira Guabira
MS
Oriente Petrolero Oriente Petrolero
3 - 4
Bolivar Bolivar
22:00
Club Atletico Palmaflor Club Atletico Palmaflor
- : -
San Jose San Jose
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
15:00
Olimpik Sarajevo Olimpik Sarajevo
- : -
Tuzla City Tuzla City
15:00
Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
- : -
Zrinjski Zrinjski
19:00
Borac Borac
- : -
Siroki Brijeg Siroki Brijeg
19:00
Velez Velez
- : -
Sarajevo Sarajevo
BREZİLYA SERİE A
23:00
Palmeiras Palmeiras
- : -
Atletico Paranaense Atletico Paranaense
23:00
Santos Santos
- : -
Sport Recife Sport Recife
BREZİLYA SERİE B
MS
Sampaio Correa Sampaio Correa
0 - 1
Brasil de Pelotas Brasil de Pelotas
MS
Operario PR Operario PR
1 - 0
Parana Parana
MS
Oeste Oeste
1 - 1
America Mineiro America Mineiro
MS
Cruzeiro Cruzeiro
1 - 2
Confiança Confiança
MS
Cuiaba Cuiaba
2 - 1
Avai FC Avai FC
22:00
CSA CSA
- : -
Ponte Preta Ponte Preta
BREZİLYA SÉRİE C
MS
Paysandu Paysandu
1 - 0
Botafogo PB Botafogo PB
21:00
EC Sao Jose EC Sao Jose
- : -
Criciuma Criciuma
21:00
Brusque Brusque
- : -
Volta Redonda Volta Redonda
22:00
Ituano FC Ituano FC
- : -
Ypiranga Erechim Ypiranga Erechim
22:00
Boa EC Boa EC
- : -
São Bento São Bento
22:00
Londrina Londrina
- : -
Tombense Tombense
23:00
Treze Treze
- : -
Vila Nova Vila Nova
BULGARİSTAN 1. LİGİ
13:00
Arda Kardzhali Arda Kardzhali
- : -
Montana Montana
ERT
Beroe Beroe
0 - 0
Levski Sofya Levski Sofya
19:00
Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
- : -
Botev Plovdiv Botev Plovdiv
CEZAYİR ULUSAL LİGİ
16:30
NC Magra NC Magra
- : -
ASO Chlef ASO Chlef
16:30
O Medéa O Medéa
- : -
JS Saoura JS Saoura
17:00
US Biskra US Biskra
- : -
JSM Skikda JSM Skikda
18:00
USM Alger USM Alger
- : -
ES Setif ES Setif
ERT
USM Bel Abbes USM Bel Abbes
0 - 0
MC Alger MC Alger
ERT
As Ain M'lila As Ain M'lila
0 - 0
CR Belouizdad CR Belouizdad
ÇEKYA 1. LİGİ
16:00
Pribram Pribram
- : -
Mlada Boleslav Mlada Boleslav
18:00
Slovacko Slovacko
- : -
Opava Opava
18:00
Karvina Karvina
- : -
Fastav Zlin Fastav Zlin
20:30
Ceske Budejovice Ceske Budejovice
- : -
Viktoria Plzen Viktoria Plzen
ÇEKYA 2. LİGİ
15:30
Viktoria Zizkov Viktoria Zizkov
- : -
Dukla Prag Dukla Prag
15:30
FK Slavoj Vysehrad FK Slavoj Vysehrad
- : -
Sellier & Bellot Vlasim Sellier & Bellot Vlasim
15:30
FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko
- : -
SK Lisen SK Lisen
15:30
MFK Chrudim MFK Chrudim
- : -
FK Blansko FK Blansko
15:30
Vysocina Jihlava Vysocina Jihlava
- : -
FK Varnsdorf FK Varnsdorf
15:30
Hradec Kralove Hradec Kralove
- : -
Prostejov Prostejov
15:30
Usti nad Labem Usti nad Labem
- : -
Fotbal Trinec Fotbal Trinec
ÇEKYA 3. LİGİ
ERT
Motorlet Prag Motorlet Prag
0 - 0
SK Benesov SK Benesov
ERT
Prepere Prepere
0 - 0
Sokol Zapy Sokol Zapy
ÇİN KUPASI
90'
Wuhan Zall Wuhan Zall
1 - 0
Taizhou Yuanda FC Taizhou Yuanda FC
14:35
Beijing Sinobo Guoan Beijing Sinobo Guoan
- : -
Chengdu Better City Chengdu Better City
DANİMARKA 1. LİGİ
15:00
Skive Skive
- : -
Fredericia Fredericia
16:00
HB Koge HB Koge
- : -
Esbjerg Esbjerg
DANİMARKA SÜPER LİGİ
18:00
FC Midtjylland FC Midtjylland
- : -
Aalborg Aalborg
EKVADOR PRİMERA
MS
LDU Quito LDU Quito
3 - 0
Olmedo Olmedo
MS
Mushuc Runa Mushuc Runa
2 - 3
Emelec Emelec
23:30
Tecnico Universitario Tecnico Universitario
- : -
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
ERMENİSTAN PREMİER LİGİ
13:30
Lori FC Lori FC
- : -
FC Ararat Armenia FC Ararat Armenia
ESTONYA 1. LİGİ
14:00
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
- : -
FC Kuressaare FC Kuressaare
14:00
JK Narva Trans JK Narva Trans
- : -
TJK Legion TJK Legion
ESTONYA 2. LİGİ
19:00
Tallinna FC Flora U21 Tallinna FC Flora U21
- : -
Tartu JK Tammeka U21 Tartu JK Tammeka U21
FRANSA LİGUE 1
19:00
Marsilya Marsilya
- : -
Nantes Nantes
23:00
Paris St Germain Paris St Germain
- : -
Bordeaux Bordeaux
FRANSA LİGUE 2
17:00
Grenoble Grenoble
- : -
Paris FC Paris FC
17:00
Toulouse Toulouse
- : -
Chamois Niortais Chamois Niortais
21:00
AC Ajaccio AC Ajaccio
- : -
Chambly Chambly
21:00
USL Dunkerque USL Dunkerque
- : -
Pau FC Pau FC
21:00
Rodez AF Rodez AF
- : -
Guingamp Guingamp
21:00
Troyes Troyes
- : -
Amiens SC Amiens SC
21:00
Auxerre Auxerre
- : -
Valenciennes Valenciennes
21:00
Sochaux Sochaux
- : -
Havre AC Havre AC
21:00
Clermont Clermont
- : -
Nancy Nancy
21:00
Caen Caen
- : -
Chateauroux Chateauroux
FRANSA ULUSAL LİGİ
19:00
Annecy Annecy
- : -
US Quevilly US Quevilly
20:00
SC Cholet SC Cholet
- : -
Red Star Red Star
GALLER PREMİER LİGİ
16:30
Connahs Quay Connahs Quay
- : -
Barry Town Barry Town
17:30
Flint Town United Flint Town United
- : -
Cardiff Met University Cardiff Met University
17:30
The New Saints The New Saints
- : -
Aberystwyth Aberystwyth
17:30
Caernarfon Town Caernarfon Town
- : -
Haverfordwest Haverfordwest
GUATEMALA ULUSAL LİGİ
20:00
Coban Imperial Coban Imperial
- : -
Deportivo Malacateco Deportivo Malacateco
22:05
Sacachispas Sacachispas
- : -
Club Xelaju Club Xelaju
GÜNEY AFRİKA 1. LİGİ
16:30
Free State Stars Free State Stars
- : -
Uthongathi FC Uthongathi FC
16:30
TS Sporting FC TS Sporting FC
- : -
Cape Umoya United F.C. Cape Umoya United F.C.
16:30
Sekhukhune United Sekhukhune United
- : -
Royal AM Royal AM
GÜNEY AFRİKA PSL
16:30
Ts Galaxy FC Ts Galaxy FC
- : -
Lamontville Golden Arrows Lamontville Golden Arrows
16:30
Orlando Pirates Orlando Pirates
- : -
Baroka FC Baroka FC
19:00
Mamelodi Sundowns Mamelodi Sundowns
- : -
Stellenbosch Stellenbosch
21:15
AmaZulu AmaZulu
- : -
Cape Town City Cape Town City
GÜNEY KIBRIS 1. LİGİ
17:00
Anorthosis Anorthosis
- : -
Enosis Paralimni Enosis Paralimni
19:30
Nea Salamis Nea Salamis
- : -
APOEL Nicosia APOEL Nicosia
GÜNEY KORE 3. LİGİ
MS
Gyeongju KHNP Gyeongju KHNP
0 - 1
Gimhae Gimhae
GÜRCİSTAN 1. LİGİ
İPT
Merani Tiflis Merani Tiflis
0 - 0
FC Telavi FC Telavi
İPT
Samtredia Samtredia
0 - 0
Dinamo Batumi Dinamo Batumi
İPT
Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
0 - 0
Lokomotif Tiflis Lokomotif Tiflis
İPT
Chikhura Chikhura
0 - 0
Dinamo Tiflis Dinamo Tiflis
İPT
Dila Gori Dila Gori
0 - 0
Saburtalo Saburtalo
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
17:00
Varazdin Varazdin
- : -
Istra 1961 Istra 1961
19:05
HNK Gorica HNK Gorica
- : -
Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb
HİNDİSTAN SÜPER LİGİ
17:00
Bengaluru FC Bengaluru FC
- : -
Hyderabad F.C Hyderabad F.C
HOLLANDA EREDİVİSİE LİGİ
20:45
Emmen Emmen
- : -
Ajax Ajax
22:00
ADO Den Haag ADO Den Haag
- : -
Heerenveen Heerenveen
23:00
VVV Venlo VVV Venlo
- : -
PEC Zwolle PEC Zwolle
HOLLANDA KEUKEN KAMPİOEN LİGİ
16:00
Roda Roda
- : -
Excelsior Excelsior
18:30
FC Dordrecht FC Dordrecht
- : -
Ajax II Ajax II
HONG KONG 1. LİG
60'
Southern District Southern District
1 - 0
BC Rangers BC Rangers
12:30
Resources Capital Resources Capital
- : -
TSW Pegasus TSW Pegasus
İNGİLTERE 1. LİGİ
18:00
Oxford United Oxford United
- : -
Swindon Town Swindon Town
18:00
Ipswich Town Ipswich Town
- : -
Charlton Athletic Charlton Athletic
İNGİLTERE 2. LİGİ
16:00
Port Vale Port Vale
- : -
Leyton Orient Leyton Orient
18:00
Bolton Wanderers Bolton Wanderers
- : -
Southend United Southend United
İNGİLTERE FEDERASYON KUPASI
15:30
Morecambe Morecambe
- : -
Solihull Moors Solihull Moors
16:00
Gillingham Gillingham
- : -
Exeter City Exeter City
16:00
Newport County Newport County
- : -
Salford City Salford City
18:00
Portsmouth Portsmouth
- : -
King's Lynn Town King's Lynn Town
18:00
Harrogate Town Harrogate Town
- : -
Blackpool Blackpool
18:00
Cheltenham Town Cheltenham Town
- : -
Crewe Alexandra Crewe Alexandra
18:00
Plymouth Argyle Plymouth Argyle
- : -
Lincoln City Lincoln City
18:00
Bradford City Bradford City
- : -
Oldham Athletic Oldham Athletic
20:30
Peterborough United Peterborough United
- : -
Chorley Chorley
İNGİLTERE PREMİER LİGİ
15:30
Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion
- : -
Liverpool Liverpool
18:00
Manchester City Manchester City
- : -
Burnley Burnley
20:30
Everton Everton
- : -
Leeds United Leeds United
23:00
West Bromwich Albion West Bromwich Albion
- : -
Sheffield United Sheffield United
İNGİLTERE ŞAMPİYONLUK LİGİ
15:30
Reading Reading
- : -
Bristol City Bristol City
18:00
Rotherham United Rotherham United
- : -
AFC Bournemouth AFC Bournemouth
18:00
Norwich City Norwich City
- : -
Coventry City Coventry City
18:00
Huddersfield Town Huddersfield Town
- : -
Middlesbrough Middlesbrough
18:00
Cardiff City Cardiff City
- : -
Luton Town Luton Town
18:00
Blackburn Rovers Blackburn Rovers
- : -
Barnsley Barnsley
18:00
Birmingham City Birmingham City
- : -
Millwall Millwall
18:00
Watford Watford
- : -
Preston North End Preston North End
18:00
Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
- : -
Stoke City Stoke City
18:00
Derby County Derby County
- : -
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
İNGİLTERE ULUSAL LİGİ
ERT
Torquay United Torquay United
0 - 0
Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
18:00
Altrincham Altrincham
- : -
Maidenhead United Maidenhead United
18:00
Weymouth Weymouth
- : -
Chesterfield Chesterfield
İPT
Macclesfield Town Macclesfield Town
0 - 0
Woking Woking
ERT
Hartlepool United Hartlepool United
0 - 0
Stockport County Stockport County
18:00
Sutton United Sutton United
- : -
FC Halifax Town FC Halifax Town
ERT
Dover Athletic Dover Athletic
0 - 0
Boreham Wood Boreham Wood
ERT
Aldershot Town Aldershot Town
0 - 0
Solihull Moors Solihull Moors
ERT
Barnet Barnet
0 - 0
Yeovil Town Yeovil Town
18:00
Bromley Bromley
- : -
Wrexham Wrexham
ERT
Eastleigh Eastleigh
0 - 0
King's Lynn Town King's Lynn Town
İNGİLTERE VANARAMA ULUSAL LİGİ
ERT
A.F.C. Fylde A.F.C. Fylde
0 - 0
Brackley Town Brackley Town
18:00
A.F.C. Fylde A.F.C. Fylde
- : -
Boston United Boston United
ERT
Bath City Bath City
0 - 0
Welling United Welling United
18:00
Kidderminster Harriers Kidderminster Harriers
- : -
Curzon Ashton Curzon Ashton
18:00
Leamington Leamington
- : -
York City York City
ERT
Chorley Chorley
0 - 0
Kettering Town Kettering Town
18:00
Chester Chester
- : -
Gateshead Gateshead
ERT
Darlington Darlington
0 - 0
Hereford Hereford
ERT
Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
0 - 0
Chelmsford Chelmsford
ERT
Braintree Town Braintree Town
0 - 0
Oxford City Oxford City
18:00
Southport Southport
- : -
Alfreton Town Alfreton Town
ERT
Blyth Spartans Blyth Spartans
0 - 0
Boston United Boston United
18:00
Chippenham Town Chippenham Town
- : -
Concord Rangers Concord Rangers
18:00
Spennymoor Town Spennymoor Town
- : -
Bradford PA Bradford PA
18:00
Eastbourne Borough Eastbourne Borough
- : -
St.Albans City St.Albans City
18:00
Tonbridge Angels Tonbridge Angels
- : -
Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town
18:00
Billericay Billericay
- : -
Hampton & Richmond Hampton & Richmond
ERT
Dorking Wanderers Dorking Wanderers
0 - 0
Ebbsfleet United Ebbsfleet United
18:00
Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet
- : -
Maidstone United Maidstone United
18:00
Gloucester City Gloucester City
- : -
Farsley Celtic Farsley Celtic
18:00
A.F.C. Telford United A.F.C. Telford United
- : -
Guiseley Guiseley
18:00
Hungerford Town Hungerford Town
- : -
Dartford Dartford
18:00
Hereford Hereford
- : -
Kettering Town Kettering Town
İSKOÇYA 1. LİGİ
18:00
Peterhead Peterhead
- : -
Forfar Athletic Forfar Athletic
18:00
East Fife East Fife
- : -
Clyde Clyde
18:00
Airdrieonians Airdrieonians
- : -
Cove Rangers Cove Rangers
18:00
Montrose Montrose
- : -
Partick Thistle Partick Thistle
İSKOÇYA 2. LİGİ
18:00
Queens Park Queens Park
- : -
Stenhousemuir Stenhousemuir
18:00
Elgin City Elgin City
- : -
Cowdenbeath Cowdenbeath
18:00
Annan Athletic Annan Athletic
- : -
Edinburgh City Edinburgh City
18:00
Brechin City Brechin City
- : -
Stranraer Stranraer
18:00
Albion Rovers Albion Rovers
- : -
Stirling Albion Stirling Albion
İSKOÇYA LİG KUPASI
18:00
Hibernian Hibernian
- : -
Dundee Dundee
18:00
Alloa Athletic Alloa Athletic
- : -
Hearts Hearts
18:00
Motherwell Motherwell
- : -
St Johnstone St Johnstone
18:00
Livingston Livingston
- : -
Ayr United Ayr United
18:00
Arbroath Arbroath
- : -
Dunfermline Dunfermline
20:15
St Mirren St Mirren
- : -
Aberdeen Aberdeen
İSPANYA 2. LİG B
17:45
Amorebieta Amorebieta
- : -
Real Union Real Union
18:00
Numancia Numancia
- : -
Valladolid B Valladolid B
18:00
Osasuna B Osasuna B
- : -
Izarra Izarra
18:00
Deportivo Alaves B Deportivo Alaves B
- : -
Leioa Leioa
19:00
Compostela Compostela
- : -
Pontevedra Pontevedra
20:00
San Fernando CD San Fernando CD
- : -
Algeciras Algeciras
İSPANYA LA LİGA
16:00
Elche Elche
- : -
Cadiz Cadiz
18:15
Valencia Valencia
- : -
Atletico Madrid Atletico Madrid
20:30
Huesca Huesca
- : -
Sevilla Sevilla
23:00
Real Madrid Real Madrid
- : -
Deportivo Alaves Deportivo Alaves
İSPANYA LA LİGA 2
18:00
Sabadell Sabadell
- : -
Fuenlabrada Fuenlabrada
20:15
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
- : -
FC Cartagena FC Cartagena
22:30
Mirandes Mirandes
- : -
Castellon Castellon
İSRAİL 1. LİGİ
16:00
Maccabi Petah Tikva Maccabi Petah Tikva
- : -
Hapoel Eran Hadera Hapoel Eran Hadera
18:20
Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
- : -
FC Ashdod FC Ashdod
20:50
Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda Tel Aviv
- : -
Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
İSVEÇ 1. LİGİ
16:00
Landskrona Landskrona
- : -
Motala AIF FK Motala AIF FK
16:00
Lunds BK Lunds BK
- : -
Lindome GIF Lindome GIF
16:00
Eskilsminne Eskilsminne
- : -
Torns Torns
16:00
Linkoping Linkoping
- : -
Utsiktens BK Utsiktens BK
16:00
Qviding Qviding
- : -
Oskarshamns AIK Oskarshamns AIK
16:00
FK Karlskrona FK Karlskrona
- : -
Tvaakers IF Tvaakers IF
16:00
IFK Varnamo IFK Varnamo
- : -
Assyriska Turabdin IK Assyriska Turabdin IK
16:00
Skovde AIK Skovde AIK
- : -
Trollhattan Trollhattan
İSVEÇ 2. LİGİ
16:00
Västra Frölunda Västra Frölunda
- : -
Atvidaberg Atvidaberg
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
17:00
Öster Öster
- : -
Ljungskile Ljungskile
17:00
Degerfors Degerfors
- : -
Sundsvall Sundsvall
17:00
Umea Umea
- : -
Vasteras SK Vasteras SK
17:00
Gais Gais
- : -
Akropolis IF Akropolis IF
17:00
Jönköpings Södra Jönköpings Södra
- : -
Trelleborg Trelleborg
17:00
Halmstad Halmstad
- : -
Orgryte Orgryte
İSVİÇRE CHALLENGE LİGİ
20:15
Thun Thun
- : -
Chiasso Chiasso
İSVİÇRE SÜPER LİGİ
20:15
Vaduz Vaduz
- : -
Sion Sion
22:30
Servette Servette
- : -
Luzern Luzern
İTALYA SERİE A LİGİ
17:00
Sassuolo Sassuolo
- : -
Inter Inter
20:00
Benevento Benevento
- : -
Juventus Juventus
22:45
Atalanta Atalanta
- : -
Hellas Verona Hellas Verona
İTALYA SERİE B LİGİ
16:00
Empoli Empoli
- : -
Vicenza Virtus Vicenza Virtus
16:00
Pisa Pisa
- : -
Cittadella Cittadella
16:00
Venezia Venezia
- : -
Ascoli Ascoli
16:00
Pescara Pescara
- : -
Pordenone Pordenone
16:00
Brescia Brescia
- : -
Frosinone Frosinone
18:00
Monza Monza
- : -
Reggina Reggina
İTALYA SERİE C LİGİ
17:00
U.S. Pergolettese U.S. Pergolettese
- : -
AC Renate AC Renate
17:00
US Vibonese US Vibonese
- : -
Ternana Ternana
22:45
Imolese Imolese
- : -
Arezzo Arezzo
JAPONYA J-1 LİGİ
MS
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
2 - 2
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
MS
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
0 - 0
Oita Trinita Oita Trinita
JAPONYA J-2 LİGİ
MS
V Varen Nagasaki V Varen Nagasaki
2 - 0
Albirex Niigata Albirex Niigata
MS
Giravanz Kitakyushu Giravanz Kitakyushu
1 - 1
Fagiano Okayama Fagiano Okayama
JAPONYA J-3 LİGİ
MS
Kamatamare Sanuki Kamatamare Sanuki
0 - 1
FC Gifu FC Gifu
MS
Fujieda MYFC Fujieda MYFC
1 - 0
Gamba Osaka II Gamba Osaka II
17'
Sagamihara Sagamihara
0 - 0
Gainare Tottori Gainare Tottori
KOLOMBİYA PRİMERA LİGİ
MS
Independiente Medellin Independiente Medellin
1 - 2
Deportivo Pereira Deportivo Pereira
MS
Millonarios Millonarios
5 - 2
Once Caldas Once Caldas
KUVEYT 1. LİGİ
16:00
Al Sulaibikhat Al Sulaibikhat
- : -
Al-Shabab Al-Shabab
18:30
Al Fehaiheel Al Fehaiheel
- : -
Al-Arabi Al-Arabi
KUZEY İRLANDA 2. LİGİ
17:00
Queens University Queens University
- : -
H&W Welders H&W Welders
18:00
Annagh United F.C. Annagh United F.C.
- : -
Institute Institute
18:00
Dundela FC Dundela FC
- : -
Ards Ards
18:00
Ballyclare Comrades Ballyclare Comrades
- : -
Knockbreda FC Knockbreda FC
18:00
Newry City AFC Newry City AFC
- : -
Dergview Dergview
18:00
Ballinamallard United Ballinamallard United
- : -
Loughgall Loughgall
KUZEY İRLANDA PREMİER LİGİ
18:00
Glenavon Glenavon
- : -
Crusaders Crusaders
18:00
Cliftonville Cliftonville
- : -
Portadown Portadown
18:00
Glentoran Glentoran
- : -
Dungannon Swifts Dungannon Swifts
18:00
Coleraine Coleraine
- : -
Larne Larne
20:30
Warrenpoint Town Warrenpoint Town
- : -
Linfield Linfield
LİTVANYA A LYGA
İPT
Banga Gargzdai Banga Gargzdai
0 - 0
Panevezys Panevezys
MACARİSTAN 1. LİGİ
16:45
Kisvarda FC Kisvarda FC
- : -
Budafoki MTE Budafoki MTE
19:00
MOL Fehervar FC MOL Fehervar FC
- : -
Zalaegerszeg Zalaegerszeg
21:30
Ferencvaros Ferencvaros
- : -
MTK Budapeşte MTK Budapeşte
MAKEDONYA 1. LİGİ
15:00
FK Vardar FK Vardar
- : -
Akademija Pandev Akademija Pandev
MALTA 1. LİGİ
16:00
Birkirkara Birkirkara
- : -
Gudja United Gudja United
16:00
Hibernians Hibernians
- : -
Sirens Sirens
20:15
Gzira United Gzira United
- : -
Santa Lucia Santa Lucia
20:15
Sliema Wanderers Sliema Wanderers
- : -
Lija Athletic Lija Athletic
MOLDOVA 1. LİGİ
17:00
Codru Codru
- : -
FC Sheriff FC Sheriff
NON LİG PREMİER
ERT
Witton Albion Witton Albion
0 - 0
Buxton Buxton
ERT
Nantwich Town Nantwich Town
0 - 0
Basford United Basford United
ERT
Grantham Town Grantham Town
0 - 0
South Shields South Shields
ERT
Morpeth Town Morpeth Town
0 - 0
Hyde United Hyde United
ERT
Scarborough Scarborough
0 - 0
Bamber Bridge Bamber Bridge
ERT
Lancaster City Lancaster City
0 - 0
Mickleover Sports Mickleover Sports
ERT
Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity
0 - 0
Ashton United Ashton United
ERT
Matlock Town Matlock Town
0 - 0
Radcliffe Borough Radcliffe Borough
ERT
United Of Manchester United Of Manchester
0 - 0
Atherton Collieries Atherton Collieries
ERT
Whitby Whitby
0 - 0
Stafford Rangers Stafford Rangers
ERT
Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic
0 - 0
Warrington Town Warrington Town
NORVEÇ 1. LİGİ
17:00
Ull Kisa Ull Kisa
- : -
Sogndal Sogndal
17:00
Tromso Tromso
- : -
Ranheim Ranheim
17:00
KFUM KFUM
- : -
Oygarden FK Oygarden FK
ERT
Grorud Grorud
0 - 0
Kongsvinger Kongsvinger
ERT
Stjordals Blink Stjordals Blink
0 - 0
Raufoss Raufoss
ERT
Ham Kam Ham Kam
0 - 0
Lillestrom Lillestrom
ERT
Asane Asane
0 - 0
Strommen Strommen
NORVEÇ 2. LİGİ
16:00
Asker Asker
- : -
Skeid Skeid
NORVEÇ ELİTESERİEN
18:00
Viking Viking
- : -
Start Start
20:00
Brann Brann
- : -
Aalesund Aalesund
PARAGUAY 1. LİGİ - CLAUSURA
MS
Guairena FC Guairena FC
2 - 2
Sportivo San Lorenzo Sportivo San Lorenzo
PERU PRİMERA - CLAUSURA
19:00
Deportivo Llacuabamba Deportivo Llacuabamba
- : -
Cusco FC Cusco FC
23:30
Carlos Stein FC Carlos Stein FC
- : -
Universidad Tecnica Cajamarca Universidad Tecnica Cajamarca
23:30
Sporting Cristal Sporting Cristal
- : -
Academia Cantolao Academia Cantolao
23:30
Atletico Grau Atletico Grau
- : -
Alianza Universidad Alianza Universidad
23:30
Sport Huancayo Sport Huancayo
- : -
Alianza Lima Alianza Lima
POLONYA 1. LİGİ
14:30
Puszcza Niepolomice Puszcza Niepolomice
- : -
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
14:30
GKS Jastrzebie GKS Jastrzebie
- : -
Zaglebie Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec
14:40
BB Termalica Nieciecza BB Termalica Nieciecza
- : -
GKS Tychy GKS Tychy
17:00
Chrobry Glogow Chrobry Glogow
- : -
Sandecja Nowy Sacz Sandecja Nowy Sacz
20:00
Korona Kielce Korona Kielce
- : -
Resovia Rzeszow Resovia Rzeszow
21:10
Radomiak Radom Radomiak Radom
- : -
GKS Belchatow GKS Belchatow
POLONYA 2. LİGİ
14:00
Olimpia Elblag Olimpia Elblag
- : -
Blekitni Stargard Blekitni Stargard
15:00
Hutnik Krakow Hutnik Krakow
- : -
Bytovia Bytow Bytovia Bytow
15:00
Pogon Siedlce Pogon Siedlce
- : -
Slask Wroclaw II Slask Wroclaw II
15:00
Lech Poznan II Lech Poznan II
- : -
Wigry Suwalki Wigry Suwalki
16:15
Gornik Polkowice Gornik Polkowice
- : -
KKS 1925 Kalisz KKS 1925 Kalisz
18:00
Olimpia Grudziadz Olimpia Grudziadz
- : -
Garbarnia Krakow Garbarnia Krakow
20:00
Sokol Ostroda Sokol Ostroda
- : -
Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice
POLONYA EKSTRAKLASA
17:00
Stal Mielec Stal Mielec
- : -
Jagiellonia Bialystok Jagiellonia Bialystok
19:30
Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie Bielsko-Biala
- : -
Slask Wroclaw Slask Wroclaw
22:00
Wisla Krakow Wisla Krakow
- : -
KGHM Zaglebie Lubin KGHM Zaglebie Lubin
PORTEKİZ 2. LİGİ
14:00
Academico de Viseu Academico de Viseu
- : -
Penafiel Penafiel
18:00
Cova Piedade Cova Piedade
- : -
Feirense Feirense
ERT
Leixoes Leixoes
0 - 0
Oliveirense Oliveirense
PORTEKİZ SÜPER LİGİ
MS
Tondela Tondela
0 - 2
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
21:00
Santa Clara Santa Clara
- : -
Porto Porto
23:30
Sporting Lizbon Sporting Lizbon
- : -
Moreirense Moreirense
ROMANYA KUPASI
12:00
AFC Turris-Oltul Turnu Magurele AFC Turris-Oltul Turnu Magurele
- : -
Sepsi OSK Sfantul Sepsi OSK Sfantul
13:00
CSC Sanmartin CSC Sanmartin
- : -
FC Dunarea Calarasi FC Dunarea Calarasi
14:15
Ceahlaul Piatra-Neamt Ceahlaul Piatra-Neamt
- : -
Petrolul Ploiesti Petrolul Ploiesti
14:30
Farul Constanta Farul Constanta
- : -
FC Academica Clinceni FC Academica Clinceni
14:30
Concordia Chiajna Concordia Chiajna
- : -
Botosani Botosani
14:30
Viitorul Pandurii Targu Jiu Viitorul Pandurii Targu Jiu
- : -
FC Arges Pitesti FC Arges Pitesti
19:00
FC U Craiova 1948 FC U Craiova 1948
- : -
ASU Politehnica Timişoara ASU Politehnica Timişoara
21:45
Dinamo Bükreş Dinamo Bükreş
- : -
FC Viitorul Constanta FC Viitorul Constanta
RUSYA PREMİER LİGİ
14:00
Arsenal Tula Arsenal Tula
- : -
Zenit Zenit
16:30
Khimki Khimki
- : -
FC Krasnodar FC Krasnodar
19:00
Rostov Rostov
- : -
Dinamo Moskova Dinamo Moskova
19:00
FK Akhmat Grozny FK Akhmat Grozny
- : -
Lokomotiv Moskova Lokomotiv Moskova
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
15:00
Macva Sabac Macva Sabac
- : -
FK Indija FK Indija
SİNGAPUR 1. LİGİ
12:30
Hougang United Hougang United
- : -
Tanjong Pagar Tanjong Pagar
12:30
Balestier Khalsa Balestier Khalsa
- : -
Geylang United Geylang United
SLOVAKYA 2. LİGİ
14:30
Komarno Komarno
- : -
Dubnica Dubnica
14:30
Partizan Bardejov Partizan Bardejov
- : -
MFK Skalica MFK Skalica
14:30
Puchov Puchov
- : -
Poprad Poprad
14:30
FK Kosice FK Kosice
- : -
Zeleziarne Podbrezova Zeleziarne Podbrezova
SLOVAKYA SÜPER LİGİ
16:00
Zlate Moravce Zlate Moravce
- : -
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
16:00
Zilina Zilina
- : -
FK Pohronie FK Pohronie
16:00
Ruzomberok Ruzomberok
- : -
Nitra Nitra
18:15
Spartak Trnava Spartak Trnava
- : -
Dunajska Streda Dunajska Streda
SLOVENYA 1. LİGİ
16:15
Mura Mura
- : -
Koper Koper
19:15
Maribor Maribor
- : -
Tabor Sezana Tabor Sezana
SUUDİ ARABİSTAN PREMİER LİGİ
15:35
Al Ain Al Ain
- : -
Al-Raed Al-Raed
SÜPER LİG
13:30
Gaziantep FK Gaziantep FK
- : -
Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor
16:00
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
- : -
Yukatel Denizlispor Yukatel Denizlispor
19:00
Çaykur Rizespor Çaykur Rizespor
- : -
Galatasaray Galatasaray
ŞİLİ PRİMERA B LİGİ
02:15
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
- : -
Santiago Morning Santiago Morning
TAYLAND PREMİER LİGİ
14:00
Rayong FC Rayong FC
- : -
Sukhothai FC Sukhothai FC
14:00
Chonburi Chonburi
- : -
Port FC Port FC
14:30
Suphanburi Suphanburi
- : -
Ratchaburi Ratchaburi
TFF 1. LİG
13:30
Bereket Sigorta Ümraniyespor Bereket Sigorta Ümraniyespor
- : -
Menemenspor Menemenspor
16:00
İstanbulspor İstanbulspor
- : -
Giresunspor Giresunspor
16:00
Akhisarspor Akhisarspor
- : -
Ankaraspor Ankaraspor
19:00
Altay Altay
- : -
Bursaspor Bursaspor
TFF 3. LİG
12:00
Malatya Yeşilyurt Belediyespor Malatya Yeşilyurt Belediyespor
- : -
Bucaspor 1928 Bucaspor 1928
13:00
Yalovaspor Yalovaspor
- : -
Erbaaspor Erbaaspor
13:00
Gölcükspor Gölcükspor
- : -
Esenler Erokspor Esenler Erokspor
13:00
Halide Edip Adıvarspor Halide Edip Adıvarspor
- : -
Karaman Belediyespor Karaman Belediyespor
13:00
Antalya Kemerspor Antalya Kemerspor
- : -
Diyarbekirspor Diyarbekirspor
13:00
Elazığ Karakoçan FK Elazığ Karakoçan FK
- : -
Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor
13:00
Ofspor Ofspor
- : -
Payasspor Payasspor
13:00
Fatsa Belediyespor Fatsa Belediyespor
- : -
Arnavutköy Bld. Gençlikspor Arnavutköy Bld. Gençlikspor
13:00
Çankaya FK Çankaya FK
- : -
Manisaspor Manisaspor
13:00
Edirne Bld. Paş Edirnespor Edirne Bld. Paş Edirnespor
- : -
Belediye Derincespor Belediye Derincespor
13:00
Çatalcaspor Çatalcaspor
- : -
Altındağspor Altındağspor
13:00
Cizrespor Cizrespor
- : -
Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK
13:00
Belediye Kütahyaspor Belediye Kütahyaspor
- : -
Büyükçekmece Tepecikspor Büyükçekmece Tepecikspor
13:00
İskenderun FK İskenderun FK
- : -
Yomraspor Yomraspor
13:00
Arhavispor Arhavispor
- : -
Şile Yıldızspor Şile Yıldızspor
13:00
Kahta 02 Spor Kahta 02 Spor
- : -
Ceyhanspor Ceyhanspor
13:00
Çengelköy Futbol Yatırımları Çengelköy Futbol Yatırımları
- : -
Darıca Gençlerbirliği Darıca Gençlerbirliği
13:00
Çarşambaspor Çarşambaspor
- : -
İçel İdmanyurdu SK İçel İdmanyurdu SK
13:00
Kızılcabölükspor Kızılcabölükspor
- : -
1877 Alemdağspor 1877 Alemdağspor
13:00
Nevşehir Belediyespor Nevşehir Belediyespor
- : -
Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
13:00
Somaspor Somaspor
- : -
Batman Petrolspor Batman Petrolspor
13:00
Ağrı 1970 Spor Ağrı 1970 Spor
- : -
Yozgatspor 1959 FK Yozgatspor 1959 FK
TUNUS 1. LİGİ
ERT
ES Sahel ES Sahel
0 - 0
Etoile Sportive Metlaoui Etoile Sportive Metlaoui
ERT
Tataouine Tataouine
0 - 0
CS Sfaxien CS Sfaxien
ERT
Club Africain Club Africain
0 - 0
Rejiche Rejiche
ERT
US Ben Guerdene US Ben Guerdene
0 - 0
AS Slimane AS Slimane
ERT
US Monastir US Monastir
0 - 0
Esperance Tunis Esperance Tunis
ERT
Stade Tunisien Stade Tunisien
0 - 0
CA Bizertin CA Bizertin
TÜRKMENİSTAN 1. LİGİ
13:00
Şagadam FK Şagadam FK
- : -
FC Energetik FC Energetik
13:00
Merw Mary Merw Mary
- : -
Köpetdag Aşgabat Köpetdag Aşgabat
13:00
Altyn Asyr Altyn Asyr
- : -
Nebitchi FT Nebitchi FT
13:00
Ahal FK Ahal FK
- : -
Aşgabat FK Aşgabat FK
UKRAYNA PREMİER LİGİ
15:00
Olexandria Olexandria
- : -
FC Rukh Vynnyky FC Rukh Vynnyky
18:00
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
- : -
Vorskla Vorskla
20:30
SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
- : -
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
URUGUAY PRİMERA - INTERMEDİO
16:00
Fenix Fenix
- : -
Deportivo Maldonado Deportivo Maldonado
23:00
Danubio Danubio
- : -
Penarol Penarol
YENİ ZELANDA PREMİER LİGİ
MS
Waitakere United Waitakere United
2 - 2
Team Wellington Team Wellington
MS
Wellington Phoenix Reserves Wellington Phoenix Reserves
0 - 4
Eastern Suburbs AFC Eastern Suburbs AFC
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 1
18:15
Larisa Larisa
- : -
Atromitos Atromitos
20:30
Aris Aris
- : -
Olympiakos Olympiakos
# TAKIMLAR O AV P
1 Alanyaspor 8 15 20
2 Fenerbahçe 9 8 20
3 Galatasaray 9 5 17
4 Gaziantep FK 9 2 14
5 Fatih Karagümrük 9 6 13
6 Başakşehir FK 9 1 13
7 Beşiktaş 8 -1 13
8 Konyaspor 8 4 12
9 Çaykur Rizespor 8 2 12
10 Kasımpaşa 9 1 12
11 Hatayspor 7 -2 12
12 Trabzonspor 10 -3 12
13 Göztepe 8 5 11
14 Yeni Malatyaspor 8 -2 11
15 Sivasspor 8 -2 9
16 Antalyaspor 9 -5 9
17 BB Erzurumspor 8 -4 8
18 Kayserispor 8 -6 7
19 Gençlerbirliği 8 -8 5
20 Denizlispor 8 -8 5
21 MKE Ankaragücü 8 -8 2
# TAKIMLAR O AV P
1 Altınordu 10 4 20
2 Adana Demirspor 9 11 18
3 Ankara Keçiörengücü 10 8 18
4 Tuzlaspor 9 3 18
5 İstanbulspor 9 8 17
6 Samsunspor 10 4 17
7 Giresunspor 9 1 15
8 Bursaspor 10 2 14
9 Balıkesirspor 10 -2 14
10 Altay 8 5 13
11 Akhisarspor 10 -4 13
12 Adanaspor 9 3 12
13 Ümraniyespor 10 -6 10
14 Bandırmaspor 10 -2 8
15 Boluspor 10 -4 7
16 Menemenspor 8 -6 6
17 Ankaraspor 9 -10 5
18 Eskişehirspor 10 -15 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Manisa FK 11 26 31
2 Samsunspor 28 53 73
3 Hekimoğlu Trabzon 10 15 21
4 24Erzincanspor 10 8 20
5 Uşak Spor 10 7 20
6 Sancaktepe FK 9 11 17
7 Sarıyer 9 5 16
8 Afjet Afyonspor 9 1 15
9 Tarsus İdman Yurdu 28 6 43
10 Amed Sportif 10 -3 15
11 Pendikspor 28 1 40
12 Kocaelispor 9 -3 14
13 Ankara Demirspor 7 8 13
14 Zonguldak Kömürspor 10 -5 9
15 Ergene Velimeşe 11 -6 9
16 1922 Konyaspor 28 -7 33
17 Çorum FK 7 -2 7
18 Kahramanmaraşspor 7 -2 7
19 Kırklarelispor 28 -16 33
20 İnegölspor 9 -6 7
21 Mamak FK 28 -4 31
22 Hacettepe Spor 10 -8 6
23 Niğde Anadolu FK 10 -13 6
24 Gümüşhanespor 10 -10 3
25 Şanlıurfaspor 10 -23 2
# TAKIMLAR O AV P
1 Bandırmaspor 28 32 60
2 Eyüpspor 11 20 28
3 Ankara Demirspor 28 25 57
4 Turgutluspor 11 1 24
5 Van Spor 11 6 21
6 Serik Belediyespor 11 6 19
7 Tuzlaspor 28 20 53
8 Sakaryaspor 11 3 19
9 Kırklarelispor 10 6 16
10 Etimesgut Belediyespor 11 3 16
11 Karacabey Belediyespor 11 3 15
12 Uşak Spor 28 9 44
13 Kahramanmaraşspor 28 -2 41
14 Kırşehir Belediyespor 10 1 15
15 1922 Konyaspor 11 7 14
16 Ergene Velimeşe 28 9 37
17 Bodrumspor 11 2 12
18 Tarsus İdman Yurdu 10 0 12
19 Kastamonuspor 11 -6 12
20 Sivas Belediyespor 10 0 11
21 Mamak FK 10 -8 11
22 Niğde Anadolu FK 28 -24 17
23 Pendikspor 10 -1 10
24 Elazığspor 11 -4 10
25 Pazarspor 8 -5 10
26 Bayburt Özel İdare Spor 8 -4 9
27 Kardemir Karabükspor 11 -30 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Real Sociedad 10 17 23
2 Atletico Madrid 8 16 20
3 Villarreal 10 4 19
4 Real Madrid 9 5 17
5 Cadiz 10 -3 14
6 Granada 9 -4 14
7 Sevilla 8 3 13
8 Athletic Bilbao 9 2 12
9 Valencia 10 1 12
10 Elche 8 -1 12
11 Getafe 9 -1 12
12 Real Betis 10 -9 12
13 Barcelona 8 6 11
14 Osasuna 9 -1 11
15 Deportivo Alaves 10 -3 10
16 Eibar 10 -3 10
17 Valladolid 11 -5 10
18 Levante 10 -5 8
19 Huesca 10 -8 7
20 Celta Vigo 10 -11 7
# TAKIMLAR O AV P
1 Bayern München 8 16 19
2 Borussia Dortmund 8 13 18
3 Bayer Leverkusen 8 7 18
4 RB Leipzig 8 11 17
5 Wolfsburg 9 6 17
6 Union Berlin 8 10 15
7 Mönchengladbach 8 0 12
8 Stuttgart 8 4 11
9 Augsburg 8 -1 11
10 Werder Bremen 9 -2 11
11 Eintracht Frankfurt 8 -2 11
12 Hoffenheim 8 -1 8
13 Hertha Berlin 8 -3 7
14 Freiburg 8 -10 6
15 Mainz 05 8 -11 4
16 Arminia Bielefeld 8 -12 4
17 Köln 8 -6 3
18 Schalke 04 8 -19 3
# TAKIMLAR O AV P
1 Tottenham 9 12 20
2 Liverpool 9 5 20
3 Chelsea 9 12 18
4 Leicester City 9 6 18
5 Southampton 9 4 17
6 Everton 9 3 16
7 Aston Villa 8 8 15
8 West Ham United 9 5 14
9 Wolverhampton 9 -1 14
10 Newcastle United 10 -3 14
11 Manchester United 8 -1 13
12 Arsenal 9 -1 13
13 Crystal Palace 10 -3 13
14 Manchester City 8 -1 12
15 Leeds United 9 -3 11
16 Brighton & Hove Albion 9 -2 9
17 Burnley 8 -8 5
18 Fulham 9 -9 4
19 West Bromwich 9 -12 3
20 Sheffield United 9 -11 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Milan 8 11 20
2 Sassuolo 8 11 18
3 Roma 8 8 17
4 Juventus 8 11 16
5 Inter 8 7 15
6 Napoli 8 6 14
7 Atalanta 8 4 14
8 Lazio 8 0 14
9 Hellas Verona 8 3 12
10 Sampdoria 8 -1 10
11 Cagliari 8 -3 10
12 Bologna 8 -1 9
13 Spezia 8 -4 9
14 Benevento 8 -9 9
15 Fiorentina 8 -3 8
16 Udinese 8 -4 7
17 Parma 8 -8 6
18 Torino 8 -6 5
19 Genoa 8 -9 5
20 Crotone 8 -13 2