Brian Austin Green ile Sharna Burgess'ın aşk tatili - YeniHavadisYeniHavadis

21 Ocak 2021 - 05:17

Brian Austin Green ile Sharna Burgess’ın aşk tatili

Son Güncelleme :

05 Ocak 2021 - 21:27

1

ABD'li oyuncu Brian Austin Green, DWTS (Yıldızlarla Dans Etmek) programının yıldızı dansçı Sharna Burgess ile yeni bir aşka yelken açtı.

2

Yeni yıla birlikte giren Green ve Burgess çifti, tatillerine Hawaii'de devam ediyor. Önceki gün sahilde görüntülenen aşıklar, deniz ve güneşin tadını çıkardı.

3

ÖPÜCÜKLERE BOĞDU Bir ara denize giren Brian Austin Green ve Sharna Burgess, romantik anlar yaşadı. Green, sevgilisine uzun uzun sarılarak onu öpücüklere boğdu.

4

47 yaşındaki oyuncu, daha sonra sahilde kendisine poz veren sevgilisi Sharna Burgess'ın fotoğraflarını çekti.

5

Baş başa eğlenceli vakit geçiren ünlü çift, birlikte yürüyüş yaptıktan sonra evlerinin yolunu tuttu.

6

MEGAN FOX'TAN GEÇTİĞİMİZ MAYISTA BOŞANDI Öte yandan Brian Austin Green ile Megan Fox geçtiğimiz yıl mayıs ayında boşanmıştı. Fox, ayrılık sonrası rapçi Machine Gun Kelly ile aşk yaşamaya başlamıştı.

7

MEGAN DA MACHINE GUN KELLY İLE AŞK YAŞIYOR 'Bloody Valentine' adlı şarkının klibinde birlikte rol alan Fox ile Kelly'nin yaklaşık bir senedir birlikte olduğu ileri sürülmüştü. Brian Austin Green, karısının o klip çekiminden döndükten sonra çok değiştiğini ve evliliklerinde bir şeylerin ters gittiğini anladığını söylemişti.

8

Brian Austin Green-Megan Fox ikilisinin; Bodhi Ransom Green, Noah Shannon Green ve Journey River Green adında üç çocuğu bulunuyor.