Alişan: Sinan üç aydır göbeğini içine çekerek dolaşıyor - YeniHavadisYeniHavadis

1 Kasım 2020 - 04:04

Alişan: Sinan üç aydır göbeğini içine çekerek dolaşıyor

Son Güncelleme :

03 Eylül 2020 - 7:33

25 views
1

Gülşen ve Edis'in düet yaptığı 'Nirvana' şarkısı hakkında konuşan Demet Akalın, "Ben şarkıyı beğendim" yorumunu yaptı.

2

Gazetecilerin, "Sinan Akçıl şarkıyı beğenmemiş" sözleri üzerine şarkıcı, "Sinan da önüne gelene sallıyor bu aralar" dedi. Araya giren Alişan ise, "Sinan üç aydır göbeğini içine çekerek dolaştığı için..." diyerek, Akalın'ı gülme krizine soktu.

3

'MAAŞLI ÖĞRETMEN TUTTUM' Okulların açılıp açılmayacağıyla ilgili sosyal medyadan her yazdığı olay olan Demet Akalın, "Online eğitim başladı. Bizim sitede oturanlar toplanıp, öğretmen tutacaktık ama hepsi taşındı. Kendim sigortalı ve maaşlı öğretmen tutmak zorunda kaldım. Şimdilik şikayetçi değilim ama ilerleyen günlerde ne olur bilmiyorum" dedi.

4

Burak adında bir oğlu olan ve eşi Buse Varol'la kız bebeklerini kucağına almaya hazırlanan Alişan, "Kız odası yapmaya başladık, masraflar arttı. Sabah programdan sonra ek iş yapmayı düşünüyorum" diyerek, espri yaptı.

5

'ÖYLESİNE BİR ESPRİ YAPTIM' Geçtiğimiz günlerde kızının ismi için "Plaka bozmak istemiyorum" esprisinin başka anlamlara çekilmesine kızan ve haksız yere linç yediğini söyleyen şarkıcı Alişan, "Öylesine bir espri yaptım. Gerçekten bu sosyal medyada çok gerizekalı var yani" diye konuştu.

6

İkili röportajın ardından araçlarına binerek, oradan uzaklaştı.