Acun Ilıcalı'dan Şeyma Subaşı cevabı! Evlendiği için pişman mı? - YeniHavadisYeniHavadis

26 Ekim 2020 - 11:05

Acun Ilıcalı’dan Şeyma Subaşı cevabı! Evlendiği için pişman mı?

Son Güncelleme :

17 Eylül 2020 - 12:16

1

Acun Ilıcalı, Eylül 2017'de Fransa'nın Marsilya kentinde evlendiği Şeyma Subaşı ile Kasım 2018'de tel celsede boşanmıştı. Biten evliliği hakkındaki soruyu cevaplayan ünlü televizyoncu, 'Survivor' ve 'O Ses'in yanı sıra yeni projeleri hakkında da konuştu.

2

"BEYAZ VE İBRAHİM PROGRAMA BAŞLAYACAK"Beyazıt Öztürk ve İbrahim Büyükak dijital platformda çok güzel bir şey yapacaklar. Beyaz, anlatmayı seviyor, dinlemeyi seviyor. Ben Beyaz'ı çok seviyorum."

3

'O SES TÜRKİYE' JÜRİSİ "Seda Sayan'ın yerine Ebru Gündeş olacak. Öbür ekip olduğu gibi devam edecek.Master Chef'te jüri seçiminde etkim olduğunu düşünüyorum. Onun dışında Soner şefi görür görmez etkilendim. Dünya mutfağına hakim olması beni çok tatmin etti. Danilo da geçen senenin sürprizi oldu bize. Hayranım üçüne de. Benim için şeflerin en önemli özelliği bize verdiği katkı. Olayı yaşaması ve sahiplenmesi. Şu anda ulaştıkları rakamlar televizyon tarihinin gördüğü rakamlar değil."

4

SERDAR ORTAÇ İLE NE KONUŞTU? "Serdar, 'O Ses Türkiye' jüriliği teklifi hakkında, '6 tane kız arkadaşım var beraber bir mekandayız gel bu işi de konuşuruz' dedi. Ben de onu reddettim. O da şöyle; Serdar'ın da o an aradığımda ortamı oydu, beni oraya çağırdı. Kırılmaca gücenmece yok. Biz Serdar ile hala sarmaş dolaşız."

5

TV8 SATILACAK MI? "Doğru bir yatırım görürsek 'tamamını satalım gidelim' değil ama eğer benim hayallerimin devamı olacaksa olabilir. Şu anda Kuzey Avrupa'dan baskı altındayım. Masraflı bir kanal değiliz. Televizyon sahibi olmayı yeni öğrendik. Yapımcılığı geliştirdik, çok iyi bir noktaya geldik. Benim hayallerim başarılı bir televizyon sahibi olmaktı daha farklı hayallerim de var."

6

"ÇOK DÜŞMANIM OLDU""Benim çok düşmanım oldu da sabun gibi kaçtım ellerinden. 'Abi' dediğim ünlüler bir anda düşman oldular, benim hakkımda atıp tutmaya başladılar. Bir baktım sonra medya grubu falan düşman olmaya başladı. Kimseye bağlı olmadan yürüdüğüm için çok avantajını gördüm. Düşmanlar zarar veremedi."

7

ŞEYMA SUBAŞI İLE EVLENDİĞİ İÇİN PİŞMAN MI? "Hiç değilim. Öyle bir konu yok. Bir şey çözümsüzlüğe gittiği zaman başka bir evreye geçmek zorunda kalıyorum. İnsanların bunu başaramadığını gördükçe üzülüyorum. İki insan arasındaki duygusal bir şeylerin bitmesi yüksek gerilimli şeylerin yaşanmasına sebep değil. Ben anneliğine laf ettirmem. Melisa'nın üzerine titriyor. Şeyma ile 10 yıllık beraberliğim var. Bir şeyler yapmaya çalışıyordum ama beceremedim diyelim. Benim de onun da mutlu bir hayatı var şu anda. Özel hayatta çok göz önünde olduğum için göze de batıyorum. Bu benim için çok büyük bir dezavantaj."

8

"ŞEYMA'NIN HATALARI ÇOK GÖZE BATIYOR" "Şeyma'nın hayatı hakkında yorum yapmak istemiyorum. Bence Şeyma'nın hataları daha çok göze batıyor. Popülerlikten kaynaklanıyor. Hepimizin yaptığı hataları o da yaptı. Onun yaptığı hataları Türkiye gördü. Daha olgunlaştığını görüyorum. İnşallah daha güzel şeyler yaşar. Hiçbirimiz mükemmel değiliz. Benim için önemli olan iyi niyet. İyi niyetli insanlarla diyalog kurarım. Niyet bozuksa ilk hatada sildiğim çok insan var."

9

"CEMAL CAN SMS'TE HEP ÖNDEYDİ" İzleyicilerden gelen "Cemal Can'ı kazanması içine sindi mi?" sorusunu yanıtlayan Acun Ilıcalı, "Cemal Can oylamada başından sonuna kadar Barış'tan öndeydi. Cemal Can benim babamın oğlu mu? Akrabam değil, bir şeyim değil. Kimi tutayım, niye tutayım?" dedi.

reklam
10

"Barış'çılara buradan birkaç konuda açıklık getireyim; 'Barış'ın zayıflama videosu neden yok?' dediler. Çünkü Barış şişmanladı, o yüzden yok. Barış'ın Before-After'ına (Öncesi-sonrası) baktım After'ı daha kilolu. O dönemde sakatlık geçirdi, çok da enerji sarf edemedi. 'Finalde dezavantajı olmasın, onu koymayalım' dedim. Vay efendim onu koymadınız diye eleştirdiler."