Zengin JPMorgan Müşterileri Bitcoin’i Varlık Sınıfı Olarak Görüntülemeye Başladı |


Yatırım bankası, kullanıcıların dijital varlıklara olan talebini karşılamak için ana görevlerinden birini belirledi.


Yatırım bankası JPMorgan’ın varlık ve varlık yönetimi bölümünün müşterilerinin çoğu, bitcoin’i bir varlık sınıfı olarak görmeye başladı ve ona yatırım yapmak istiyor. Bu konuda röportaj Bloomberg, bu bölümün müdürü Mary Callahan Erdos tarafından bilgilendirildi. JPMorgan, müşterilerinin dijital varlıklara yönelik talebini karşılamanın önemli olduğuna inandığını söyledi.

“Birçok müşterimiz, ‘Bu bir varlık sınıfı ve ben yatırım yapmak istiyorum’ diyor. Görevimiz, istedikleri yere para yatırmalarına yardımcı olmak, ”diye açıkladı Callahan Erdos.

Callahan Erdos, bir varlık sınıfına bitcoin atamanın öznel bir mesele olduğunu söylüyor. Bazı yatırımcılar, ilk kripto para biriminin yüksek oynaklığından endişe duyuyor, dedi.

“Bugün gördüğünüz dengesizlikler kendiliğinden ortadan kalkmalı” diye ekledi.

Geç Mayıs Goldman Sachs kabul edilmiş Bitcoin varlık sınıfı. Ardından banka, kurumsal yatırımcılar ve varlık yöneticileri arasında artan kripto para talebini bildirdi. Goldman Sachs ayrıca, kripto para ticareti için bir departman oluşturan en büyük ABD yatırım bankaları arasında ilk oldu. Yeni departman, halihazırda iki tür bitcoin ile ilgili türevin ticaretini başarıyla gerçekleştirdi.

Haziran ayında, JPMorgan analistleri tahmin edilenBitcoin maliyetinin 25 bin dolara düşebileceğini söyledi. Ana kripto para birimi için olumsuz bir görünüm sürdürüyorlar.

Abone ol BitNovosti’de Telegram’da.

Bu haber hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın.

Bir kaynak

bitnovosti.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir