USDC stablecoin’de Mastercard ve Circle test hesapları |


En popüler ikinci USDC stablecoini piyasaya süren Circle, Amerikan devi Mastercard finans kurumu ile ortaklık anlaşması imzaladı. Kuruluş, kripto para biriminin itibari paraya dönüştürülmesini basitleştirmeye ve USDC’nin bir ödeme aracı olarak kullanımını test etmeye çalışıyor.


Olduğu takım ilan edildi 20 Temmuz, her iki şirkete de çeşitli girişimlerde yardımcı olacak pilot programın başlatılması için bir başlangıç ​​görevi görecek.

İlk aşamada Mastercard, kripto para birimlerinin değişimini basitleştirmek ve dijital varlıkları kullanan ihraççıların ve şirketlerin yeteneklerini genişletmek için USDC’yi kullanmaya başlayacak.

Testin ikinci kısmı, hızlı kullanımı hızlandırmanıza yardımcı olacak popüler “Mastercard için ödeme” kartının kullanımını içerecektir.

“Mastercard ve Circle arasındaki etkileşim, yeni ödeme seçeneklerini ve dijital para ticaretini teşvik ediyor. Kripto para piyasası gelişmeye devam ediyor ve birlikte insanlara bir seçenek sunmak için onu ileriye doğru itiyoruz, “

Couchpeditel ve genepalny dipektop Circle Dzhepemi Allep, co cvoey ctopony, otmetil chto paptnopctvo ukpepit “icpolzovanie USDC intepnete, cozdavaya zhiznenno vazhny moct mezhdu platozhnymi ve geozhnymi’de”.

Abone ol BitNovosti’de Telegram’da.

Bu haber hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın.

Bir kaynak

bitnovosti.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir