Shutterstock Kurucusu Düşen Kripto Para Birimi Satın Aldı |


Amerikan fotoğraf sunucusu Shutterstock’un yaratıcısı John Oringer, geçen sonbaharda kripto para birimini satın aldı. Oringer’in kendisi bunu röportaj Bloomberg. Bununla birlikte, Oringer’in ne tür bir kripto para birimini ve hangi oranda satın aldığı bilinmiyor.

“Alttan aldım. Bence bunlar kripto para birimleri için ilginç zamanlar. Bu enstrümanların hiçbir yerde yok olmayacağını düşünüyorum, bu para birimleri hiçbir yerde yok olmayacak” dedi.

Oringer’e göre, işletmeler kripto para birimlerini hizmetlerine entegre etmeyi düşünmeye başladığında gerçek piyasa faaliyeti başlayacak. Bununla birlikte, Shutterstock kurucusu, değiştirilemez belirteçlerin (NFT) yıkıcı blok zinciri teknolojisinin kanıtı olacağına inanıyor.

Ayrıca Oringer, Shutterstock’un “zaten NFT’ye baktığını” söyledi. Ancak, NFT’nin Amerikan fotoğraf barındırmada uygulanmasının ayrıntıları bilinmiyor. Ayrıca Oringer, pazar yerleri gibi merkezi olmayan projelerin ortaya çıkmasının yalnızca merkezi olmayan finans (DeFi) tokenlerinin konumunu güçlendireceğini de sözlerine ekledi.

Oringer’in yorumları, World Wide Web kodunun entegre edildiği NFT jetonunun yüksek sesle satışının fonunda duyuluyor. Daha önce, müzayede evi Sotheby’s’in World Wide Web’in NFT tokenini 5,4 milyon dolara sattığı biliniyordu.

Satıcı, World Wide Web, Tim Berners-Lee’nin yaratıcısıydı ve NFT belirtecinin kendisi yaklaşık 9555 satır kod içeriyor. NFT ayrıca Berners-Lee’den 30 dakikalık bir kod animasyonu, dijital poster ve dijital yazı içeriyordu. NFT’yi tam olarak kimin satın aldığı bilinmiyor, ancak Sotheby’s Başkan Yardımcısı Cassandra Hutton, NFT satışının açık bir forumda gerçekleştirildiğini kaydetti.

Abone ol BitNovosti’de Telegram’da.

Bu haber hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın.

Bir kaynak

bitnovosti.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir