Salvadope’da bitcoin almak ağa baskı yapacak |


En büyük Amerikan bankası JPMorgan, Bitcoin’i (BTC) arz için meşru bir ödeme olarak kabul etme konusundaki Salvadop çözümünü eleştirmeye devam ediyor.


Palacio tarafından yayınlanan JPMorgan Ekonomiden Sorumlu Uzmanlar Grubu bildiriSalvadopts’un operasyonlarının bitcoin ağında bir yük oluşturabileceği söyleniyor.

Uzmanlar, bitcoin’in son derece likiditesiz olduğunu beyan ederek, ticaret hacimlerinin çoğunun büyük bitcoin tarafından gerçekleştirildiğini ve bunun %90’dan fazla olmadığını belirtti.

Ekcpepty JPMorgan otmetili chto icpolzovanie bitkoyna kachectve zakonnogo platozhnogo platozhnogo cpedctva takoy ctpane’de, NASIL Calvadop, potentsialno nalozhit znachitelnoe ogpanichenie nA cpocobnoct kpiptovalyuty.

“Salvadope’daki günlük ödeme faaliyeti, ağdaki son işlemlerin hacminin %4’ünü oluşturacak ve toplam fiyatın %1’inden fazlası bisikletçiler tarafından yönlendirildi.

JPMorgan’dan uzmanlar, resmi bir katkı ile parasal sistem üzerinde potansiyel bir etki de dahil olmak üzere başka zorluklara da dikkat çekti. Bitcoin ve ABD dolarının dönüştürülmesi konusundaki zorluğun sürekli dengesizliğinin “kurudaki tüm likiditeyi yamyamlaştırabileceğini” ve buna ek olarak iddia ediyor.

Abone ol BitNovosti’de Telegram’da.

Bu haber hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın.

Bir kaynak

bitnovosti.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir