Rothschild Investment Corp, Bitcoin yatırımını üç katına çıkardı |


1 milyar dolardan fazla varlığı yöneten Rothschild Investment Corp, Grayscale GBTC fonu aracılığıyla Nisan ayından bu yana Bitcoin yatırımlarını üçe katladı.


Sayesinde bildiri ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), şirketin Grayscale Bitcoin Trust’ın (GBTC) 141.405 hissesine sahip olduğunu öğrendi. Aynı zamanda Nisan ayı raporunda hisse sayısı 38.346 oldu. Her GBTC payının 0.000939767 BTC’ye eşit olduğu düşünüldüğünde, Rothschild grubunun 132₿’ye sahip olduğu ortaya çıkıyor. Mevcut döviz kurunda bu yaklaşık 4.1 milyon dolar.

Varlık yönetim şirketi ayrıca bir Ethereum fonu olan Grayscale Ethereum Trust’a da yatırım yaptı. Ancak, bu durumda, satın alınan hisse sayısı belirgin şekilde daha azdır – 6.244.

Görünüşe göre, döviz kurundaki düşüş Rothschild Investment Corp’un liderleri için çok endişe verici değil. Ancak Grayscale CEO’su Michael Sonnenshein’e göre, büyük yatırımcılar fiyatlardaki kısa vadeli dalgalanmalara nadiren dikkat ediyor.

Her durumda, Rothschild grubu tarafından yönetilen toplam varlık hacmiyle karşılaştırıldığında, kripto para birimlerine yapılan yatırımlar son derece önemsiz kalıyor. Bu, Kanada Amaçlı Bitcoin ETF’ye kurumsal sermaye akışında bir düşüş olduğunu kaydeden Glassnode analistleri tarafından onaylandı.

Abone ol BitNovosti’de Telegram’da.

Bu haber hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın.

Bir kaynak

bitnovosti.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir