İlk halka açık kripto para borsası ödeme platformu Dogecoin’i ekledi |


Coinbase Commerce, dünyanın en eski müzayede evlerinden biri olan Sotheby’s de dahil olmak üzere dünya çapında 8.000 perakende satış noktasına hizmet veriyor.


Kripto borsası Coinbase ilan edildi Coinbase Commerce ödeme platformuna Dogecoin ekleme konusunda. Şirket, hizmetin dünya çapında 8.000’den fazla perakende satış noktasına hizmet verdiğini iddia ediyor. Mayıs ayında dünyanın en eski müzayede evlerinden biri olan Sotheby’s, platform üzerinden Bitcoin ve Ethereum kabul etmeye başladı. Hizmet ayrıca Bitcoin Cash, Litecoin ve USDC stablecoin’i de destekliyor.

Dogecoin, Haziran ayı başlarında profesyonel ticaret platformu Coinbase Pro’ya eklendi. Listelemenin arka planına karşı, kripto para birimi fiyatları %34 arttı. Aynı zamanda, altcoin henüz ana kripto borsası Coinbase’de temsil edilmiyor.

Dogecoin, büyük harf kullanımı açısından en büyük kripto para birimleri listesinde sekizinci sırada yer alıyor. CoinGecko’ya göre, son 24 saat içinde varlığın fiyatı %10 artarak 0.19 dolara yükseldi.

Bahar Madeni Para Bankası ortaya çıktı doğrudan bir listeleme yoluyla halka arz prosedürünü atlayarak NASDAQ borsasına. Zirvede şirketin hisselerinin değeri 429,5 dolara ulaştı, ancak daha sonra düşüş aşamasına girdiler. 22 Temmuz 12:10 Moskova saatiyle, piyasa öncesi, ilk halka açık kripto borsasının menkul kıymetlerinin fiyatı 231 dolar.

Abone ol BitNovosti’de Telegram’da.

Bu haber hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın.

Bir kaynakbitnovosti.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir