İkizler Binance’e basacak |


Gemini kripto para borsasının kurucu ortağı Cameron Winklevoss, şirketinin ticaret hacmi açısından en büyük kripto para borsası platformu olan Binance’i atlamayı beklediğini açıkladı. Bunda, düzenlenmiş işletmelerin onlara yardımcı olacağını, düzenlenmemiş tekliflerin arka planda kaybolması gerekeceğini söyledi.

“Uzun bir oyun oynuyoruz. Bu yarışta en hızlı kaplumbağa olmaya çalışıyoruz. Winklevoss, Bloomberg ile yaptığı röportajda, uzun bir oyunda zamanla sonuç alırsınız ”dedi.

Bloomberg tarafından belirtildiği gibi, bu pozisyondan Kraken ve Coinbase, Binance ile de rekabet edebilir. Coinbase, denetim sonrası raporlar yayınladı ve bu yıl borsa listelenmesi öncesinde yasal uyum politikalarını güçlendirdi. Kraken, Wyoming’de bir bankacılık lisansı aldı ve ayrıca halka açılmayı planlıyor. Gemini, kripto para birimi endüstrisindeki kötü niyetli davranışları ortadan kaldırmayı amaçlayan Sanal Emtialar Derneği’nin oluşturulmasında yer aldı.

Austin School of Business Texas Üniversitesi’nde finans profesörü olan John Griffin, “Yakalama, kripto para ekosisteminin büyük bankalardan uzaklaşmak için yaratılmış olmasıdır” dedi. “Ancak hükümet düzenlemelerinden bağımsız özerk bir evren elde etmek yerine, geleneksel borsaların ve devletin geleneksel pazarlardaki rolünü oynayan kripto borsalarımız var.”

Binance daha önce ABD makamlarının dikkatini çekmişti, ancak Birleşik Krallık Mali Davranış Otoritesinin borsanın ülke sakinlerine düzenlenmiş hizmetler sunmasının yasak olduğunu bildirmesinden sonra durum daha da kötüleşti. Daha sonra, bu, geleneksel para birimindeki fonları ticaret platformuna transfer etme yeteneğinin sınırlandırılmasına yol açtı. Ancak Binance, son 24 saatte 11 milyar dolarlık cirosu ile dünyanın en büyük kripto para borsası olmayı sürdürürken, Gemini’deki işlem hacmi sadece 117 milyon dolardı.

Abone ol BitNovosti’de Telegram’da.

Bu haber hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın.

Bir kaynak

bitnovosti.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir