Ha Coinbase sanrı için başvurdu |


Coinbase kripto para birimi, Dogecoin’e karşı yanıltıcı olduğu iddia edilen şirket nedeniyle toplu bir arama gönderildi. Yatırımcıların tercihlerini birleştiren David Sucki’nin adını taşıyan platformun kullanıcısı, 5 milyon dolar tutarında bir tazminat talep ediyor.


Kaynak beyanDogecoin (DOGE) ticaretine, 1,2 milyon dolarlık Coinbase Sweepstakes promosyonuna katılmak için 100 dolar karşılığında hileli bir şekilde çekildiğini söyledi.

Herkese bakılırsa, piyangoya katılmak için 100 dolara Dogecoin almanıza gerek yoktu, ücretsiz olarak yapılabilirdi. Ancak Suki, Coinbase’in finansal çıkarlar nedeniyle bunu paylaşmadığını belirtiyor.

Çekilişler, ödüllerin bir piyango sistemi aracılığıyla Coinbase’in ürün veya hizmetlerinden birinin kullanıcılarına dağıtıldığı bir yarışmadır. Hasat edilen Dogecoin Çekilişleri çekilişinde Dogecoin’de 1,2 milyon dolar değerinde ödüller vardı.

Bununla ilgili bilgi için, kripto para birimi kullanıcılara e-posta ile gönderildi ve burada buna nasıl katılmanın mümkün olduğu da açıklandı.

Şikayetçi, mektupta yarışmaya katılımın ücretsiz olduğunu belirtmediği için yanlış yönlendirildiğini iddia edecektir. Bu sadece “Kurallar ve düzenlemeler” bölümünde belirtilmiştir.

Yaratıcı, piyango reklamında ücretsiz katılım olasılığı hakkında açıkça yazılmış olsaydı, 100 dolar harcamayacağını iddia ediyor.

“Edinctvennaya ppichina, Po kotopoy Ictets nA cebya obyazatelctvo satın aldı bolshe Dogecoins nA Coinbase, tom’da zaklyuchalac, chto ego Kompaniya zactavila povepit chto IT’S neobxodimo for uchactiya in lotepee Coinbase’de 1.2 milyon dolar, koltivya Coinbase’de”

Coinbase, geçen ay platformda Dogecoin’i listelemesinin ilk gününde Dogecoin Çekiliş reklamını başlattı. Dogecoin’in fiyatına %30’luk bir sıçrama getirdi.

Abone ol BitNovosti’de Telegram’da.

Bu haber hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın.

Bir kaynak

bitnovosti.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir